Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pchli targ czyli potrzebuje, oddam, zamienie
Autor Wiadomość
ulena 
Gaduła



Pomogła: 21 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 674
Skąd: dzikie ostępy
Wysłany: Śro 26 Lut, 2014 20:53   potrzebne ubrania dla dzieci

Witam !!! Ogromna prośba dla potrzebującej rodziny, gdyby ktoś miał używane ubranka dla dzieci w wieku 14, 13, 6, 5, 4, 3 lata to chętnie opłacę wysyłkę. Rodzina nie jest patologiczna, skromnie żyjąca , jednak ubranie tylu dzieciaczków jest to jednak wydatek nawet na tzw lumpeksach
_________________
MOJA SŁABOŚĆ JEST MOJĄ SIŁĄ
 
     
BARBARA 
Gaduła
Nieśmiała



Pomogła: 4 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 683
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Śro 26 Lut, 2014 21:00   

Ulenko gdybys podała rozmiary i czy to chłopcy czy dziewczynki to łatwiej byłoby coś dla nich dobrać. Mam u siebie łóżko piętrowe trzy osobowe drewniane które chętnie oddam za darmo tylko odbiór osobisty.
_________________
Każdego dnia zaczynaj życie od nowa.
Życie znowu wstępuje w ciebie,gdy się dziwisz,że każdego poranka pojawia się światło. Jesteś szczęśliwy,ponieważ twoje oczy widzą,twoje dłonie czują a twoje serce bije.
 
     
smokooka 
Uzależniony od netu


Pomogła: 100 razy
Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 4059
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014 19:08   

Kochane ludziska! - mam problem ze swoim ukochanym rowerkiem. Może u kogoś z Was stoi jakiś fajny, wypasiony damski rower a bezużyteczny i kompletnie do niczego niepotrzebny, który mogłabym na jakieś raty po parę złotych odkupić? Czasem się cuda zdarzają. Mojego złomka musiałabym doinwestować i jak sobie policzyłam to bardziej się opłaca nowy kupić, no ale że ja potężna baba to byle czego nie kupię, a na nowy firmowy mnie nie stać i na kredyt też nie dostanę bo nie pracuję, a mąż bez rejestracji. Jeżdżę na szosowej damce, ale sypie się staruszka okrutnie, a ja to kocham i to jedyna forma ruchu, która mi się nie nudzi i przy moich cholernych ostrogach na dodatek pozwala mi śmigać choćby na zakpy czy po lekarzach. Kilometry tłukę a przerzutki mi umarły, hamulec nawala, siodełko się podarło, te wszystkie lampki i inne udogodnienia i błotniki już nie żyją, także tego, ktoś coś?
_________________
Nie mąć tego co przejrzyste. (by Kami)
:smok: :oczyska: ka
Ostatnio zmieniony przez smokooka Czw 24 Kwi, 2014 19:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
milutka 
Trajkotka



Pomogła: 49 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 1705
Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 08:57   

Ulenko podaj proszę jakieś namiary na pw ..zorganizuje i wyśle bo mam sporo ładnych ubrań po najmłodszym synu ..i również na dziewczynki bym coś zorganizowała tylko podaj proszę płeć dzieci i wiek ;) pozdrawiam serdecznie :)
 
 
     
JaKaJA 
Trajkotka
Niespodzianka!-ja czuję!! ;)



Pomogła: 53 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 1650
Skąd: Moje miasto
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014 19:44   

Dopiero to dostrzegłam,właśnie ulenko-podaj rozmiary i płeć dzieci -Ja mogę wysłać po mnie (nosze rozmiar dziecięcy (XS ) :smieje: i po młodej-nosi rozmiar dojrzałej baby (36-38 ):smieje:
_________________
Cała jestem z miłości :)
 
     
Krzysztof 41 
Gaduła
krzysztof



Pomógł: 49 razy
Wiek: 53
Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 814
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014 22:17   

Dziewczyny Ulena przyjmie wszystkie ciuszki rozmiary bez znaczenia, możecie śmiało wysyłać. :okok:
_________________
Dziś dam radę wreszcie wstać,dzisiaj wreszcie ruszę w świat,własną ścieżką, jeszcze nie znaną,
zobaczyć chce co jest za ścianą.
 
     
rybenka1 
Uzależniony od netu



Pomogła: 92 razy
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 3751
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014 23:46   

Lepsza w czym ta kobieta jest im starsza ceewd ,bo kurde nie wiem :smieje: u mnie wszystko inaczej leci jakoś :smieje: :radocha1:
 
     
milutka 
Trajkotka



Pomogła: 49 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 1705
Wysłany: Nie 11 Maj, 2014 20:46   

Krzysztof 41 napisał/a:
Dziewczyny Ulena przyjmie wszystkie ciuszki rozmiary bez znaczenia, możecie śmiało wysyłać.
chętnie bo ja zorganizowałm już sporo ale nadal nie mogę doczekać się na jakies dane ...a najlepiej nr tel.na pw to oddzwonie
;)
 
 
     
Krzysztof 41 
Gaduła
krzysztof



Pomógł: 49 razy
Wiek: 53
Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 814
Wysłany: Nie 11 Maj, 2014 21:24   

milutka napisał/a:
Krzysztof 41 napisał/a:
Dziewczyny Ulena przyjmie wszystkie ciuszki rozmiary bez znaczenia, możecie śmiało wysyłać.
chętnie bo ja zorganizowałm już sporo ale nadal nie mogę doczekać się na jakies dane ...a najlepiej nr tel.na pw to oddzwonie
;)

Wysyłam PW. najwyżej mi się zbierze za podanie.
_________________
Dziś dam radę wreszcie wstać,dzisiaj wreszcie ruszę w świat,własną ścieżką, jeszcze nie znaną,
zobaczyć chce co jest za ścianą.
 
     
ulena 
Gaduła



Pomogła: 21 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 674
Skąd: dzikie ostępy
Wysłany: Czw 15 Maj, 2014 21:14   

oj oj kochani ja was przepraszam tyle chętnych , a ja oczywiście bujam gdziesik po za forum. Krzysztof bardzo ci dziękuję za podanie namiarów milutkiej. Jakaja tobie to nie muszę podawać nic, a gdyby byli chętnie jeszcze cokolwiek oddać (jak pisał Krzysztof41 wsio rozmiary tzn od 4 latek wzwyż, chłopcy i dziewczynki) to proszę napiszcie na PW szybciej zajarzę. Pozdrawiam Ulena :buziak: :buziak:
_________________
MOJA SŁABOŚĆ JEST MOJĄ SIŁĄ
 
     
Krzysztof 41 
Gaduła
krzysztof



Pomógł: 49 razy
Wiek: 53
Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 814
Wysłany: Pią 16 Maj, 2014 05:02   

ulena napisał/a:
Krzysztof bardzo ci dziękuję za podanie namiarów

Do usług :skromny: ale nie trzeba dziękować :skromny:
_________________
Dziś dam radę wreszcie wstać,dzisiaj wreszcie ruszę w świat,własną ścieżką, jeszcze nie znaną,
zobaczyć chce co jest za ścianą.
 
     
rufio 
Uzależniony od netu
rozkojarzony



Pomógł: 57 razy
Wiek: 60
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 3387
Skąd: Wyższy Śląsk
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2015 09:54   

Poszukuje płyty indukcyjnej lub elektrycznej dla syna .
_________________
I tak wszyscy skończymy w zupie .
 
     
yuraa 
Moderator


Pomógł: 111 razy
Wiek: 61
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 4272
Skąd: Police
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2015 10:08   

mam taką rodem z PRL u, w piwnicy się kurzy,
może być starsza od Ciebie ale młodsza od Ptera
_________________
:yura:
żaden tam niezaszczepiony.
Po prostu obywatel czystej krwi
 
 
     
smokooka 
Uzależniony od netu


Pomogła: 100 razy
Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 4059
Wysłany: Pon 25 Maj, 2015 13:55   

Szukam kanki na mleko, takiej 20 litrowej, starej, niepotrzebnej, mam pomysła na dekorację w ogrodzie z niej i może komuś zawadza gdzieś? Mile widziane też wielkie naczynie gliniane, typu do kiszenia ogóra? Albo jakaś stylowa micha, czy urna, czy coś - może być drugiej świeżości urodowej, wiekowej, pęknięte nawet, byle ogólnie całość była
_________________
Nie mąć tego co przejrzyste. (by Kami)
:smok: :oczyska: ka
 
     
Whiplash 
Junior Admin
Alkoholik m.inn.


Pomógł: 43 razy
Wiek: 45
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 1335
Skąd: White Undercane
Wysłany: Nie 07 Cze, 2015 22:17   

ODDAM:
1. Roweryk, malutki, niestety z 1 uszkodzeniem - hamulec nie działa. Prawdopodobnie wystarczy naciągnąć/skrócić linkę, ale nie sprawdzałem bo mi nie potrzeba. Przerobiłem go na taki biegowy do nauki utrzymywania równowagi (odkręciłem pedały znaczy się :mgreen: ) Mam do niego pedały oraz dodatkowe 2 kółka.


2. Wózek dziecięcy, spacerówka z możliwością leżenia. Niemiecki firmy Teutonia. Zdaje się wyprodukowany w 2004 r. Wózek ma możliwość odwrócenia rączki tak, aby dziecko było przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Posiada koszyk pod siedzeniem, daszek, osłonę przeciwdeszczową, parasol przeciwsłoneczny, dwa niezależne hamulce, regulowaną wysokość rączki.





3. Wrotki, 3 pary, szału ni ma ale jak ktoś nie ma żadnych to może się przdadzą:


4. Deskorolka produkcji radzieckiej, trochę trudna do ujarzmienia, ale niegdyś mi sie to udawało :mgreen:




Zainteresowani kontakt na PW. Jedyny warunek - nie ponoszę kosztów wysyłki, bo mnie normalnie nie stać. Przedmioty są w stanie: używanym, niezniszczonym, sprawne, zakurzone bo nieużywane od lat kilku. Mam wyrzucić, to się chwalę że mam. Jest opcja odbioru w Licheniu, mogę wrzucić w bagażnik jak będę jechał.
_________________
Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia.

Szczęście nie jest celem... Jest środkiem transportu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12