Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O urodzie i przemijaniu... i innych kobiecych sprawach...
Autor Wiadomość
pietruszka 
Moderator


Wiek: 53
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 5423
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 11:41   O urodzie i przemijaniu... i innych kobiecych sprawach...

Szukając starej strony Ewy Woydyllo natknęłam się na fajny wywiad z nią o przemijaniu:

No to się dzielę, kobietki...

http://ohme.pl/lifestyle/...ta-w-xxi-wieku/
Ostatnio zmieniony przez pietruszka Śro 26 Wrz, 2018 11:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
evita 
[*][*][*]


Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 20:55   

Ale trafiłaś z tematem. Ostatnio nie ma dnia żebym nie myślała o przemijaniu. Przemijanie to zdecydowanie zbyt łagodne określenie :uoee: osobiście nie znam kobiety, która by tak pięknie określała etap swojego starzenia. Chyba, że oficjalnie ... wtedy i ja mogę elokwentnie opowiedzieć o tym jak to kocham swoje ciało i z dumą przyjmuję to co się teraz z nim dzieje. A poza tym to jestem najzajefajniejsza laska na calutkim świecie ! Prawda jednak jest okrutna :nerwus: tam strzyka, tu łupie, cycki zwisają, tyłka nie widać ... no katastrofa :szok: nie ufam żadnej celebrytce za grosz gdy z dumą opowiadają o swoim przemijaniu ! Pewnie gdyby było mnie stać na osobistego trenera w pakiecie z dietetyczką, pani Kasia dbałaby o mój makijaż a pani Ania układała włosy dwa razy w tygodniu to też wówczas mogłabym tak pięknie opowiadać o mnie przystrojonej w "piórka" . Obecnie jestem na etapie wstrzykiwania tu i ówdzie hialuryny i kombinuję jak się załapać na zabieg niwelujący moje opadające powieki. W zamyśle mam jeszcze wiele wiele innyh zabiegów, na które już mnie nie stać :uoee:
Dodam skromnie :skromny: że nie mam w planie stroić się w piórka dla jakiegokolwiek potencjalnego partnera życiowego a pasożytom mówię dość :uoee: to zwyczajnie ja z samą sobą nie czuję się dobrze :beczy:
_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
 
 
     
Kami 
Trajkotka
Jak wyczerpać temat, zanim nas wyczerpie K.C.B.



Wiek: 56
Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 1035
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018 18:29   

evita napisał/a:
W zamyśle mam jeszcze wiele wiele innyh zabiegów

ja wczoraj wieczorem wysłałam na whatsapp zdjęcie mojego psa przyjaciółce.
Zapytałam czy pisze się ze mną na zabiegi w psiej klinice :p .... Chyba wykupimy tam sobie pakiet premium
.... :rotfl:
W lipcu był operowany po raz drugi. cztery lata wcześniej spierniczyli zabieg i zniszczyli psa.
Po tej operacji nie tylko postawili go na nogi, ale odmłodniał o kilka lat. Sierść lśni, oczy błyszczą,
biega jak nigdy ..... Labrador ma 13 lat ale 7 lekko można mu odjąć.....
_________________
To nie droga prowadzi do celu, ale cel wskazuje Ci drogę...K.C.Buszman
 
     
evita 
[*][*][*]


Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018 20:29   

Kami napisał/a:
Zapytałam czy pisze się ze mną na zabiegi w psiej klinice
Kami napisał/a:
odmłodniał o kilka lat

to ja poproszę o namiary na tę klinikę :prosi:
_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
 
 
     
Kami 
Trajkotka
Jak wyczerpać temat, zanim nas wyczerpie K.C.B.



Wiek: 56
Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 1035
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018 21:02   

evita napisał/a:
to ja poproszę o namiary na tę klinikę :prosi:


takie będą tego efekty :rotfl:
_________________
To nie droga prowadzi do celu, ale cel wskazuje Ci drogę...K.C.Buszman
 
     
evita 
[*][*][*]


Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018 21:47   

też mam labradora :) tyle, że czarny. Uratowany przez moją córkę przed uśpieniem. Kajtuś się zwie i jest cudny ale biszkoptowe są równie piękne :) nie wiem jak ten twój ale nasz jakby mu pozwolić to zaliże na śmierć :D ma też jeden mankament ... do nas trafił jako staruszek i byle ktoś furtkę od ogrodu zostawi otwartą to idzie w świat a później ... szukaj wiatru w polu :D średnio 4 x do roku wrzucam ogłoszenia na fb z cyklu ktokolwiek widział :D
Nie zmienia to faktu, że miło by było też go tak odmłodzić w dobrej klinice choćby kosztem moich wyrzeczeń :D
_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
 
 
     
Kami 
Trajkotka
Jak wyczerpać temat, zanim nas wyczerpie K.C.B.



Wiek: 56
Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 1035
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018 22:02   

Ja mojego mam od jego narodzin> Jest z nami juz 13 lat. Cztery lata temu źle go zoperowali 3 narkozy w ciągu tygodnia i 2 zabiegi. Ledwo przeżył. Ostatnio miał pieluchę zainfekowany pęcherz moczowy. Ja się bałam cokolwiek robić bo staruszek z niego... moja córka miała więcej odwagi. Wyprowadziła się podjechała z nim do kliniki na kontrolę by coś zaradzić z tym siusianiem podejrzewali, że psina już ze starości ma coś z systemem nerwowym robili tomografię ....podpisała kwity i wzięła na siebie odpowiedzialność że cokolwiek ...itp.... Był tam długo ponad 10 dni po zabiegu, znów krwotoki ale stanęli lekarze na wysokości zadania słynie z tego ta klinika, że najlepsza w całych Włoszech....Dziś nówka sztuka psiul a ja dumna jestem z mojej latorośli że poprawiła swojemu pupilowi jakość życia na stare lata....
Stąd moje żarty, że wykupię karnet premium i idziemy z kumpelami na przegląd techniczny .... ponaciągać zwisy :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
To nie droga prowadzi do celu, ale cel wskazuje Ci drogę...K.C.Buszman
 
     
Bwala 
Milczek



Wiek: 38
Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 15 Paź, 2018 15:01   

Niestety ja pochowałam 4 miesiące posokowca..i szczerze? nigdy więcej już nie chcę żadnego zwierzęcia..
 
     
Kami 
Trajkotka
Jak wyczerpać temat, zanim nas wyczerpie K.C.B.



Wiek: 56
Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 1035
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 20:53   

BWala napisał/a:
nigdy więcej już nie chcę żadnego zwierzęcia..

ja opłakiwałam nawet chomiki ... uległam dzieciom miałam kota, rybki, no i mamy psa.
Też już nigdy żadnych zwierząt..... :kot: :pies:
_________________
To nie droga prowadzi do celu, ale cel wskazuje Ci drogę...K.C.Buszman
Ostatnio zmieniony przez Wiedźma Śro 17 Paź, 2018 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 13