Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Scenariusz mitingu
Autor Wiadomość
Jras4 
Docent


Pomógł: 11 razy
Wiek: 51
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 3302
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 26 Maj, 2013 22:13   

http://www.youtube.com/wa...ature=endscreen
obejzyi ...
_________________
KATOLIK CZARNY PEDOFIL
 
 
     
wolny 
(banita)

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 1198
Skąd: Kresy wschodnie
Wysłany: Pon 27 Maj, 2013 07:21   

Jras4, OJ ,.. nie dobrze , nie dobrze przyjacielu , to ty klasyfikujesz ludzi na tych z górnej i z dolnej , no wcale ci sie nie dziwie gdyż kiedyś i mnie takie pomysły do głowy przychodziły. Masz oczywiście prawo do takich podziałów,.. nie ma sprawy,.. ale to ty sam siebie dołujesz w ten sposób bo mam wrażenie że umiejscawiasz siebie w tej dolnej półce co niby ma cie czynić tym bardziej doświadczonym , tym który sięgnął tego prawdziwego dna,. bo ten co ma delire w salonie na sieczkarni to pewnikiem ma inne te delire . To że ty załóżmy chodziłeś w osranych spodniach grzebiąc w śmietniku ,wcale cie nie odróżnia od tego który tez się osrał w wodnym łóżko za 50 tys zeta. Powiem ci uczciwie że nie obce są mi i meliny i wille,. tak że miałem okazje być na różnych poziomach tej pijackiej egzystencji i nie zauważyłem różnicy. To czy piłem denaturat czy whisky z najszlachetniejszych bimbrowni to bez znaczenia jest, i tak sie liczył ten odlot w inny poziom świadomości, ten upojny stan, ucieczka od bólu . Uważasz że ci co sie uważają za tych z tej fikcyjnej górnej półki mają inne problemy z sobą samym aniżeli ci z meliny , nie , mają takie same i ten sam ból , nic ich nie odróżnia, a to co kto sobie tam wew tej łepetynie nawymyśla to też fikcja i to przez duże F . Tak że suma summarum dolna półka to jedno g***o a górna półka to drugie g***o ,czyli razem jedno wielkie szambo . :mysli: :bezradny: :mgreen:
_________________
Ci, którzy mnie nie rozumieją,.. uwielbiają mnie,.. a ci którzy mi urągają,.. też mnie nie rozumieją !!
 
     
Jras4 
Docent


Pomógł: 11 razy
Wiek: 51
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 3302
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013 21:23   

nie ja a ludzie sami siebie własnymi czynami wienc z jakiei pułki ty pochodzisz ?
_________________
KATOLIK CZARNY PEDOFIL
 
 
     
wolny 
(banita)

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 1198
Skąd: Kresy wschodnie
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013 21:44   

Jras4, Czy ty czytać nie potrafisz czy jak ??/ O jakich czynach piszesz , ja nie mogę tego zrozumieć . Po pierwsze Jras contras,.. ja nie jestem z żadnej półki,.. ja jestem istota ludzka i żadne etykietki do mnie się nie przykleją. Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem i nie wydumuj jakichś podziałów półkowych bo takich nie ma , to że ktoś sobie coś tam we głowie ubździ nie oznacza że jest to zgodne z prawdą ! To Ty we własnym umyśle dokonujesz jakichś podziałów,.. a to że ktoś sobie udumał że on ten lepszy alkoholik jest to jego problem , bo on faktycznie może być jeszcze gorszym szubrawcem niźli ten z meliny,. czyli ten z dolnej półki i odwrotnie ten z meliny może być najgorszą świnią pod słońcem , mimo tego że grzebie w śmietnikach i można by sie nad nim użalać jaki to go podły los spotkał, ale tak nie jest bo on sam tego dokonał aby tą świnią być. W uzależnieniu nie ma podziałów na lepszych czy gorszych czy ty tego ne umiesz zrozumieć ??? Nie patrz na to co kto wygaduje na swój temat,. patrz na to kim ten ktoś jest w rzeczywistości > ;)
_________________
Ci, którzy mnie nie rozumieją,.. uwielbiają mnie,.. a ci którzy mi urągają,.. też mnie nie rozumieją !!
 
     
Jras4 
Docent


Pomógł: 11 razy
Wiek: 51
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 3302
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013 21:46   

wolny napisał/a:
, ja nie mogę tego zrozumieć
poprostu odpowiedz
_________________
KATOLIK CZARNY PEDOFIL
 
 
     
wolny 
(banita)

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 1198
Skąd: Kresy wschodnie
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013 21:47   

po prostu przeczytaj !!!
_________________
Ci, którzy mnie nie rozumieją,.. uwielbiają mnie,.. a ci którzy mi urągają,.. też mnie nie rozumieją !!
 
     
Jras4 
Docent


Pomógł: 11 razy
Wiek: 51
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 3302
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013 21:49   

wolny napisał/a:
. patrz na to kim ten ktoś jest w rzeczywistości >
ludzi nie licze bo ich nieznam a nawet mnie nie obchodzą ( czyt niepjących ) ale co do tych co znam ..pjia czy juz nie to słowo człowiek jest naduzyciem a co do podziałów jak sądzisz czy stwozył je jeden pjak ( czy Jras ) zastanów sie
_________________
KATOLIK CZARNY PEDOFIL
 
 
     
Jras4 
Docent


Pomógł: 11 razy
Wiek: 51
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 3302
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013 21:52   

wiesz co z całei tej szarei masy pjiaków udających wszechwiedzących Ty zruciłes moia uwage ale widać sie pomyliłem ...zostawiam cie w szarei masie jednak zycze ci powodzenia
_________________
KATOLIK CZARNY PEDOFIL
 
 
     
wolny 
(banita)

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 1198
Skąd: Kresy wschodnie
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013 21:57   

Jras4, Mam rozumieć że pijących do ludzi nie zaliczasz tak ???
Co zaś tyczy się podziałów a raczej tej hierarchii ludzkiej,.. tej piramidy to jasnym jest że ty tego nie stworzyłeś,ani ja ,.. to ludzkość w trakcie swojej zachłanności to stworzyła, jest coś takiego jak słowo "moje" trucizna ludzkości "moje" , g***o jest twoje !!! :p
_________________
Ci, którzy mnie nie rozumieją,.. uwielbiają mnie,.. a ci którzy mi urągają,.. też mnie nie rozumieją !!
 
     
stone 
Małomówny
rolling


Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 14
Wysłany: Śro 26 Mar, 2014 09:04   

Scenariusz mityngu jest, moim zdaniem, po to aby na spotkaniu ludzie czuli się bezpiecznie i aby grupa realizowała swoje cele.

Byłem na spotkaniach różnych grup. Jedne miały rozbudowane scenariusze, inne bardzo uproszczone, ograniczone do minimum. Bardzo różnie wyglądał też przebieg poszczególnych spotkań. Niektórzy prowadzący bardzo się przejmowali swoją rolą strażnika scenariusza a inni bazowali bardziej na doświadczeniu i mądrości życiowej w trudnych momentach.

Czy istnieje idealny scenariusz? Moim zdaniem nie. Powiem wręcz, że to bardzo fajnie, że istnieją różne grupy AA. To wzbogaca - nawet poprzez negatywne doświadczenia. Nawet na grupie, której mityng mi się nie podoba mogę się czegoś o sobie dowiedzieć i nauczyć i coś od siebie dać. A może nawet zwłaszcza na takiej...
 
     
akacja46 
(konto nieaktywne)

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 135
Wysłany: Śro 26 Mar, 2014 10:00   

stone napisał/a:
Scenariusz mityngu jest, moim zdaniem, po to aby na spotkaniu ludzie czuli się bezpiecznie

Scenariusz nie gwarantuje bezpieczeństwa, bo grupa nie może w żaden sposób ukarać tych, którzy lekceważą jego zalecenia.

Tak w ogóle to scenariusz na trzeźwej grupie jest najmniej ważny.
_________________
Pozdrowienia - A.
 
     
stone 
Małomówny
rolling


Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 14
Wysłany: Śro 26 Mar, 2014 17:31   

akacja46 napisał/a:
stone napisał/a:
Scenariusz mityngu jest, moim zdaniem, po to aby na spotkaniu ludzie czuli się bezpiecznie

Scenariusz nie gwarantuje bezpieczeństwa, bo grupa nie może w żaden sposób ukarać tych, którzy lekceważą jego zalecenia.

Tak w ogóle to scenariusz na trzeźwej grupie jest najmniej ważny.


Zgadzam się. Powiem więcej. Jak ktoś chce gwarancji - to niech idzie do sklepu RTV-AGD :)
Ani AA ani terapia żadnych gwarancji nie dają :)
 
     
akacja46 
(konto nieaktywne)

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 135
Wysłany: Pią 28 Mar, 2014 15:39   

Podobno sponsorzy z Londynu gwarantują efekty. :-)
_________________
Pozdrowienia - A.
 
     
stone 
Małomówny
rolling


Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 14
Wysłany: Sob 29 Mar, 2014 19:37   

akacja46 napisał/a:
Podobno sponsorzy z Londynu gwarantują efekty. :-)


Pod pewnymi warunkami.... pod ściśle określonymi warunkami :)

Na tej samej zasadzie ja też mogę "zagwarantować" każdemu, kto wyjdzie na zewnątrz przez moje okno, że spadnie na dół. I chociaż nie mogę wykluczyć boskiej nagłej interwencji, nagłego silnego podmuchu powietrza itd, to jednak w praktyce byłbym pewny swego.
 
     
akacja46 
(konto nieaktywne)

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 135
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014 14:47   

stone napisał/a:
Pod pewnymi warunkami.... pod ściśle określonymi warunkami :)

Jakimi? Możesz dokładnie je podać?
_________________
Pozdrowienia - A.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11