Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o pomoc
Autor Wiadomość
evita 
[*][*][*]


Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 12:52   

Teraz dopiero zerklam sobie na banerki juz wstawione na stronie z prosba o pomoc i tak sie zastanawiam czy wogole wrzucac tutaj Igusie jeszcze :mysli: gdybym mogla to bym podzielila moj 1 % pomiedzy smokooka, synka nieaniola i moja Igusie a tak sie nie da niestety :bezradny: sadze, ze wiekszosc z Was moze miec takie dylematy wiec chyba jednak dobrze bedzie jak odpuszcze w tym roku zbiorke dla Igusi. Juz w ub. roku wsparlo ja wiele osob z tego forum wiec moze czas na innych ? :roll:
_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
 
 
     
Whiplash 
Junior Admin
Alkoholik m.inn.


Wiek: 45
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 1331
Skąd: White Undercane
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 13:34   

Chejka Evi, a może pozwól zdecydować userom? :mysli:
_________________
Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia.

Szczęście nie jest celem... Jest środkiem transportu.
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3811
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 13:40   

Popieram Wypłosza pozwól innym zdecydować.
_________________
[*] [*] [*]
 
     
Zagubiona 
Trajkotka



Wiek: 38
Dołączyła: 26 Gru 2012
Posty: 1287
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 13:53   

evita, dawaj tego banera :nerwus:
Każdy sam zdecyduje komu i czy w ogóle przekazać 1% :)
_________________
"Depresja, to ciało, które chce żyć i umysł, który chce umrzeć."
 
     
Wiedźma 
Administrator


Dołączyła: 04 Paź 2008
Posty: 9647
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 14:37   

Whiplash napisał/a:
a może pozwól zdecydować userom? :mysli:

No właśnie miałam napisać dokładnie to samo temi samemi słowy.

Dobrze, że się wreszcie pojawiłaś, Eviku, bo już się naprawdę martwiłam :buziak:
Dawaj ten baner i nie pękaj!
_________________
Anioły dlatego latają, że lekce sobie ważą...
Co Wiedźma robi po godzinach
 
     
evita 
[*][*][*]


Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 18:12   

Ech ... kochani jestescie :buzki:

Niestety nadal banera nie mam :uoee: siedze od rana jak na iglach i czekam bo czas goni !

Przy okazji powiem Wam, ze moja Igusia ma teraz najnowoczesniejszy inhalator jaki jest obecnie dostepny na rynku :) normalnie niczym mercedes prosto z salonu :) Od poniedzialku inhaluje sie 3 razy dziennie po 5 minut a nie 3 x po 40 minut ! Biedactwo nie mialo cierpliwosci tak dlugo usiedziec z maseczka na twarzy i polowa leku wlasciwie szla w powietrze a teraz calosc zdazy wchlonac w te swoje plucka :) a wszystko to dzieki wszystkim darczyncom, ktorzy przekazali swoje darowizny i procent na jej subkonto :buzki: A mamusia Igusi stwierdzila. ze teraz chce jej sie zyc bo ma tyyyle wiecej czasu na pozostala rehabilitacje :)
_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
 
 
     
Wiedźma 
Administrator


Dołączyła: 04 Paź 2008
Posty: 9647
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 18:19   

evita napisał/a:
mamusia Igusi stwierdzila. ze teraz chce jej sie zyc bo ma tyyyle wiecej czasu na pozostala rehabilitacje :)

Mój Boże... A dla siebie to już pewnie wogóle czasu nie ma...? :|
_________________
Anioły dlatego latają, że lekce sobie ważą...
Co Wiedźma robi po godzinach
 
     
smokooka 
Uzależniony od netu


Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 4059
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014 22:22   

Evita, każdy zadecyduje co komu i czy w ogóle wpłaci. 1% to jedno, a dobrowolne wpłaty od przyjaciół to drugie :) :buziak:
_________________
Nie mąć tego co przejrzyste. (by Kami)
:smok: :oczyska: ka
 
     
evita 
[*][*][*]


Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014 17:24   

No i mam w końcu banerek. A właściwie to jest awers i rewers ulotki jaką będę zaraz zamawiać w drukarni. Pozwolę sobie również wrzucić tutaj tekst jaki przed chwilą również dodałam na fb. Mogłabym ponownie napisać coś od siebie ale uwierzcie mi, że nie jest to łatwe :( Każde moje przemyślenia o przyszłości Igusi są dla mnie bardzo bolesne ...
_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
 
 
     
evita 
[*][*][*]


Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014 17:40   

Po raz kolejny zwracam się do wszystkich moich znajomych o pomoc dla mojej wnuczki Igusi.
Iga urodziła się z rzadką chorobą genetyczną mukowiscydozą (cystic fibrosis). Mukowiscydoza objawia się tym, że organizm produkuje nadmiernie lepki śluz, który uszkadza narządy posiadające gruczoły śluzowe, głównie płuca i układ pokarmowy.
Od chwili zdiagnozowania Igusia musi być stale rehabilitowana żeby zapobiec zniszczeniom jakie może choroba poczynić w jej organizmie co niestety jest bardzo kosztowne. Dzięki ubiegłorocznej zbiórce pieniężnej Iga od kilku dni jest inhalowana najnowocześniejszym sprzętem jaki jest obecnie dostępny na rynku. Można by rzec, że przesiadła się ze starego, wysłużonego "malucha" na mercedesa prosto z salonu Teraz leki podawane poprzez inhalację docierają do maleńkich płucek Igusi ze zdwojoną siłą.
Jednakże Iga jest dopiero na początku swej drogi w walce o oddech i choć tak bardzo ciężko jest myśleć o jej przyszłości bez uronienia łzy to jednak trzeba twardo stąpać po ziemi próbując zabezpieczyć tę przyszłość. Przed Igusią wiele dni codziennych rehabilitacji, wymiana zużytych sprzętów, kamizelka oscylacyjna, turnusy rehabilitacyjne ... każdy 1 % z podatku przekazany na subkonto Igusi przedłuża jej życie.
------------
Iga (1,5 years old) suffers from incurable genetic illness - cystic fibrosis (mucoviscydosis). The costs of treatment are very high and that's why we ask all good people to give donations for special account:
FUNDACJA MATIO
ul. Celna 6
30-507 Kraków
PL36 1060 0076 0000 3200 0132 9248
SWIFT/BIC : BPHKPLPK

Nowadays, the average life expectancy of people suffers from cystic fibrosis is around 22-23 years. Give chance to Iga to let her live longer.

_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
Ostatnio zmieniony przez Wiedźma Pią 17 Sty, 2014 18:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wiedźma 
Administrator


Dołączyła: 04 Paź 2008
Posty: 9647
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014 17:58   

evita napisał/a:
to jest awers i rewers ulotki

Myślę, że na stronę główną da się wykorzystać tylko awers,
ale to i tak nie ma znaczenia, bo po zmniejszeniu i tak będzie mało czytelny,
a istotne jest to, że po kliknięciu w niego będzie przekierowywał na powyższy wpis,
gdzie wszystko jest jasno i klarownie podane.
 
     
Zagubiona 
Trajkotka



Wiek: 38
Dołączyła: 26 Gru 2012
Posty: 1287
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014 18:07   

evita, przytulam Cię mocno :przytul:
Wiem jak ciężko jest myśleć o przyszłości chorego dziecka (czy wnuczki w Twoim przypadku). Dlatego ja staram się nie wybiegać za bardzo do przodu. Po co się martwić na zapas.
Ja wierzę, że Igusia będzie mimo choroby miała wspaniałe dzieciństwo, bo jest otoczona ludźmi, którzy ją kochają i robią wszystko aby choroba jak najmniej przeszkadzała i nie robiła zniszczeń.

Głowa do góry- ludzie naprawdę są dobrzy :buzki:
_________________
"Depresja, to ciało, które chce żyć i umysł, który chce umrzeć."
 
     
evita 
[*][*][*]


Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014 18:52   

Ewcia dziekuje bardzo :buziak:

Nie.anioł, mam nieco odmienne zdanie z tym nie wybieganiem w przyszlosc. Ciagle trzeba byc przygotowanym na to, ze moze sie cos spieprzyc, ze pluca odmowia posluszenstwa, ze trzustka jednak nawali choc teraz pracuje na pelnych obrotach - i co wtedy ? szybka zbiorka pieniedzy gdy beda sie juz liczyly dni, godziny, minuty ? niedawno ogladalam dokument o mlodej angielce chorej na muko, wstrzasnal mna strasznie :( nagle pogorszenie stanu zdrowia, pluca ktore ponad 20 lat dobrze pracowaly nadawaly sie na smietnik, czekala na przeszczep i sie doczekala. BEZPLATNIE ! U nas ta sama sytuacja wygladalaby inaczej. Trzeba by bylo najpierw zebrac grubo ponad 100 tys. zl zeby mozna bylo zrobic ten przeszczep :(
W Polsce srednia zycia chorych na muko wynosi 22-23 lata. W krajach cywilizowanych ponad 40 lat. Chcialabym kiedys zatanczyc na weselu Igusi a jesli nie dozyje do tej chwili to choc z gory spogladac na jej szczescie.
_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
 
 
     
Zagubiona 
Trajkotka



Wiek: 38
Dołączyła: 26 Gru 2012
Posty: 1287
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014 19:04   

evitko, oczywiście że trzeba myśleć o przyszłości i podejmować kroki aby choćby finansowo ta przyszłość była bezpieczna ale nie można myśleć tylko o tym, bo koło nosa przejdą nam chwile szczęścia tu i teraz.
Sama staram się aby na subkoncie synka były pieniądze w razie nagłej potrzeby. Tyle że staram się myśleć pozytywnie i nie martwić się na zapas- choć czasem to nie wychodzi ;)
_________________
"Depresja, to ciało, które chce żyć i umysł, który chce umrzeć."
 
     
evita 
[*][*][*]


Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014 12:46   

W imieniu Igusi chcialam bardzo, bardzo podziekowac wszystkim tym, ktorzy w jakikolwiek sposob wspomogli zbiorke pieniezna na rehabilitacje mojej wnuczusi :kwiatek:

Zapewne juz wkrotce ponownie bede prosic o pomoc chocby poprzez przekazywanie dalej wiadomosci o kolejnej zbiorce, tym razem na taka oto kamizelke oscylacyjna



Teraz Igusia korzysta z tego cuda techniki tylko przez tydzien (tak na zachete producent wypozycza) ale bede stawac na glowie zeby zakupic toto dla malej jak najszybciej :)
_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
Ostatnio zmieniony przez evita Pon 09 Cze, 2014 12:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14