Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
moje życie z własnymi decyzjami
Autor Wiadomość
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3812
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:41   

[quote="czerwonamila"][quote="Maciejka"]A Ty koniecznie musisz akurat z nim isc, innych facetow nie ma. :p Inaczej tez bawic sie nie można...[/quote]

Jakoś ciągnie mnie do niego. Hmm dziwne. Nie wiem dlaczego mnie ciągnie do niego.[/quote]

Chcesz byc samodzielna, wlasna firma i w perspektywie teoretycznie samotna matka i walka o alimenty. Troche ironicznie napisalam.
Po co Ci taki amant. Sam sie napatoczy odpowiedni jak przestaniesz szukac niedojrzalego faceta.
 
     
czerwonamila 
Gaduła



Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 01 Cze 2016
Posty: 647
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:42   

Maciejka napisał/a:
czerwonamila napisał/a:
Maciejka napisał/a:
A Ty koniecznie musisz akurat z nim isc, innych facetow nie ma. :p Inaczej tez bawic sie nie można...


Jakoś ciągnie mnie do niego. Hmm dziwne. Nie wiem dlaczego mnie ciągnie do niego.


Chcesz byc samodzielna, wlasna firma i w perspektywie teoretycznie samotna matka i walka o alimenty. Troche ironicznie napisalam.
Po co Ci taki amant. Sam sie napatoczy odpowiedni jak przestaniesz szukac niedojrzalego faceta.


Samotna matka?
Może faktycznie znów przyciągam niedojrzałego faceta... Nie wiem jak jeszcze odkryć co we mnie siedzi ,że wybieram znów niedojrzałego
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3812
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:44   

Twoj obraz faceta to tata. Tu poszukaj. Chcesz zeby Twoje dzieci mialy takie dzieciństwo jak Ty?
 
     
czerwonamila 
Gaduła



Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 01 Cze 2016
Posty: 647
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:45   

Maciejka napisał/a:
Twoj obraz faceta to tata. Tu poszukaj. Chcesz zeby Twoje dzieci mialy takie dzieciństwo jak Ty?


Nie chce..
ale czemu napisałaś samotna matka i walka o alimenty? Czyli teraz powinnam zaakceptować to ,że moja mama była samotną matką i zamienić to na coś konstrutywnego?

Moja mama była samotna,ale pieniądze ... właściwie prawie ich nie było.

Moment coś zaczyna mi świtać.
Ostatnio zmieniony przez czerwonamila Sob 14 Gru, 2019 09:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3812
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:51   

Alimenty juz ma na jedno dziecko i liczysz , ze go zmienisz i dla Twojego dziecka bedzie tatą?
Inaczej z innej beczki: Czego oczekujesz od partnera? Jakie potrzeby chcesz zeby zaspokajal? Jak ma wygladac zwiazek? Jakiego meza, ojca szukasz?
 
     
czerwonamila 
Gaduła



Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 01 Cze 2016
Posty: 647
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:53   

Maciejka napisał/a:
Alimenty juz ma na jedno dziecko i liczysz , ze go zmienisz i dla Twojego dziecka bedzie tatą?
Inaczej z innej beczki: Czego oczekujesz od partnera? Jakie potrzeby chcesz zeby zaspokajal? Jak ma wygladac zwiazek? Jakiego meza, ojca szukasz?


No też racja.

Czyli odpowiedzieć sobie na te pytania i powinnam zażegnać program samotnej matki?
Może ta firma to głupi pomysł ?
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3812
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:54   

Osoba niedojrzala to nie tylko majaca problem z aloholem, to moze byc osoba zimna emocjonalnie, ktora nie stawia czola problemom, ucieka od tego itp.
Poczytaj ksiazke. : Toksyczna milosc- Pii Mellody , tam jest więcej na ten tenat.
 
     
czerwonamila 
Gaduła



Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 01 Cze 2016
Posty: 647
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:55   

Maciejka napisał/a:
Osoba niedojrzala to nie tylko majaca problem z aloholem, to moze byc osoba zimna emocjonalnie, ktora nie stawia czola problemom, ucieka od tego itp.
Poczytaj ksiazke. : Toksyczna milosc- Pii Mellody , tam jest więcej na ten tenat.


Ten chłopak raczej nie uciekał.. Wydawał się mądry.
Bardziej mój były uciekał od problemów ...
Ale posłucham Was i nie pójdę na tego sylwestra. Najlepsze jest to,że ja nie widze JESZCZE w tym problemu ;)
Ostatnio zmieniony przez czerwonamila Sob 14 Gru, 2019 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3812
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:56   

[quote="czerwonamila"][quote="Maciejka"]Alimenty juz ma na jedno dziecko i liczysz , ze go zmienisz i dla Twojego dziecka bedzie tatą?
Inaczej z innej beczki: Czego oczekujesz od partnera? Jakie potrzeby chcesz zeby zaspokajal? Jak ma wygladac zwiazek? Jakiego meza, ojca szukasz?[/quote]

Moim zdaniem to za malo. Problem jest w Tobie.

Firma to okaze sie czy dobry czy nie dobry pomysl. Jak beda zyski to pewnie, ze dobry a jak nie to...inaczemozna zarabiac na zycie.

No też racja.

Czyli odpowiedzieć sobie na te pytania i powinnam zażegnać program samotnej matki?
Może ta firma to głupi pomysł ?[/quote]
 
     
czerwonamila 
Gaduła



Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 01 Cze 2016
Posty: 647
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 09:58   

Maciejka napisał/a:
czerwonamila napisał/a:
Maciejka napisał/a:
Alimenty juz ma na jedno dziecko i liczysz , ze go zmienisz i dla Twojego dziecka bedzie tatą?
Inaczej z innej beczki: Czego oczekujesz od partnera? Jakie potrzeby chcesz zeby zaspokajal? Jak ma wygladac zwiazek? Jakiego meza, ojca szukasz?


Moim zdaniem to za malo. Problem jest w Tobie.

Firma to okaze sie czy dobry czy nie dobry pomysl. Jak beda zyski to pewnie, ze dobry a jak nie to...inaczemozna zarabiac na zycie.

No też racja.

Czyli odpowiedzieć sobie na te pytania i powinnam zażegnać program samotnej matki?
Może ta firma to głupi pomysł ?


To jak mam rozwiązać ten problem w sobie? Psychoterapeuta? :stres:

Po drugie jak tak myślę sobie to mam problem z tym ,że nie mogę uwierzyć w to ,że zasługuję na mądrego, dojrzałego mężczyznę bez nałogów i dzieci...
Nie mogę sobie tego wyobrazić jakby normalnego życia ze spokojnym facetem, który będzie przy mnie zawsze. Tak jakoś dziwnie? Tak jakbym nie byłą na to gotowa?
Ostatnio zmieniony przez czerwonamila Sob 14 Gru, 2019 10:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3812
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 10:00   

[quote="czerwonamila"][quote="Maciejka"]Osoba niedojrzala to nie tylko majaca problem z aloholem, to moze byc osoba zimna emocjonalnie, ktora nie stawia czola problemom, ucieka od tego itp.
Poczytaj ksiazke. : Toksyczna milosc- Pii Mellody , tam jest więcej na ten tenat.[/quote]

Ten chłopak raczej nie uciekał.. Wydawał się mądry.
Bardziej mój były uciekał od problemów ...
Ale posłucham Was i nie pójdę na tego sylwestra. Najlepsze jest to,że ja nie widze JESZCZE w tym problemu ;)[/quote]


Wiesz co....jak poznalam swojego przyszlego meza to moj ojciec mowil dokladnie to samo. On madrze gada. Ma kase. Prawda okazala sie:
Madrze gadal po mysli mojego taty, sprytnie manipulował. Kase mial dopóki choroba nie galopowala i byl sam a potem byla walka z mojej strony o kazdy grosz, o przetrwanie , o alimenty itp...
Jak on nie ucieka jak ma alimenty na karku....
 
     
czerwonamila 
Gaduła



Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 01 Cze 2016
Posty: 647
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 10:02   

Maciejka napisał/a:
czerwonamila napisał/a:
Maciejka napisał/a:
Osoba niedojrzala to nie tylko majaca problem z aloholem, to moze byc osoba zimna emocjonalnie, ktora nie stawia czola problemom, ucieka od tego itp.
Poczytaj ksiazke. : Toksyczna milosc- Pii Mellody , tam jest więcej na ten tenat.


Ten chłopak raczej nie uciekał.. Wydawał się mądry.
Bardziej mój były uciekał od problemów ...
Ale posłucham Was i nie pójdę na tego sylwestra. Najlepsze jest to,że ja nie widze JESZCZE w tym problemu ;)



Wiesz co....jak poznalam swojego przyszlego meza to moj ojciec mowil dokladnie to samo. On madrze gada. Ma kase. Prawda okazala sie:
Madrze gadal po mysli mojego taty, sprytnie manipulował. Kase mial dopóki choroba nie galopowala i byl sam a potem byla walka z mojej strony o kazdy grosz, o przetrwanie , o alimenty itp...
Jak on nie ucieka jak ma alimenty na karku....


Ok masz racje, dzięki drggb drggb drggb
Coś dociera do mnie...
Zobacz jeszcze mój post wyżej. Co ja bym bez Ciebie bez Was zrobiła! :* :*
Tylko wiecie co? U mnie wzór faceta niedojrzałego jest po obu stronach rodziny..
Tak jakbym musiała znów cały ten łańcuch pokoleniowy rozbić.
Ostatnio zmieniony przez czerwonamila Sob 14 Gru, 2019 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3812
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 10:05   

Wiesz co Asia....ja wysiadam.
Moze inni to wytlumacza lepiej.
Oczekujesz, ze zajrze Ci w serce, w umysl i napisze, powiem Ci co masz zrobic, jak ustrzec Cie przed sama sobą?
Powtorze jeszcze raz: Moja corja dzus szxzesliwa mama i zona powiedziala, ze ja njedojrzali faceci nie interesuja , sa dla niej njeatrakcyjni.
Sama wyciagnij wnioski .
 
     
czerwonamila 
Gaduła



Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 01 Cze 2016
Posty: 647
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 10:07   

Maciejka napisał/a:
Wiesz co Asia....ja wysiadam.
Moze inni to wytlumacza lepiej.
Oczekujesz, ze zajrze Ci w serce, w umysl i napisze, powiem Ci co masz zrobic, jak ustrzec Cie przed sama sobą?
Powtorze jeszcze raz: Moja corja dzus szxzesliwa mama i zona powiedziala, ze ja njedojrzali faceci nie interesuja , sa dla niej njeatrakcyjni.
Sama wyciagnij wnioski .


Oczywiście ,że tylko ja zajrzę .. Jedank wy tutaj dajcie odpowiedzi zwrotne bardzo pomocne.
Właśnie mu odmówiłam sylwestra. Pierwszy raz pomyślałam dlaczego mnie do niego ciągnie. Już nie ,że zauroczenie tylko pomyślałam...
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3812
Wysłany: Sob 14 Gru, 2019 10:08   

Ja tez rozbilam caly lancuch, ulozylam po swohemu, zbudowalam wlasny wzor wszystkich kobiecych ról i czuje sie wygrana. I wiesz co... Rodzinka ta pochodzenia i kuzynostwo stawia mnis za wzor i zazdrosci..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15