Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Na skraju przepaści
Autor Wiadomość
niezapominajka 
Towarzyski
Desperatka


Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 163
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 06:00   

Co do kredytu on daje połowę a ja za rok jak już będzie wybudowane sprzedaje mieszkanie i spłacamy całość. On nie ma mieszkania tylko żona ma go teraz spłacić. A.ja tak jak mówiłam śpię z synem i partnerem w jednym pokoju a trafiła nam się dużą okazja dlatego się zastanawiam nad tym i stąd pisze znowu mną grupie gdyby nie to mieszkanie to żylibyśmy spokojnie w moim i nie miałabym dylematu a to jest już krok do przodu ale pomagacie mi naprawdę w mojej zamotanej chwilami głowie bo czasem mam całkiem już poukładane. Dodam że ani jego ani moi rodzice nie widzą tu problemu a moi to raczej nie przeżyliby już jakbym się drugi raz skopała, jego mnie akceptują razem z dziećmi. Dla młodego to dziadek i babcia
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3811
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 06:24   

Nie wiem o co Ci chodzi. Jak Cie czytam to mam wrazenie, ze czytam dwie osoby. Raz tak raz tak. Sa rozne terapie, rozne grupy i w internecie, nawet psycholodxy i mozna zrobic porzadek ze soba bez wyvhodzenia z domu.
Ja sluvham ludzi , czytam wypowiedzi ale mam wlasne zdanie, czyjas krytyka raczej mnie nie rusza to tylko jego lub jej opinia i nie musi byc prawda dla mnie. Pracuje obracam sie wsrod ludzi i widac od razu gdxie jest milosc, a gdxie sa tzw niewinne uwagi ktore sa nieprxyjemne delikatnie powiedziane
Ostatnio zmieniony przez Maciejka Pią 29 Sty, 2021 06:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
niezapominajka 
Towarzyski
Desperatka


Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 163
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 06:27   

Dokładnie tak się czuję raz na tak raz na nie męczy mnie to raz ufam jest ok zaraz faza że jest chyba coś podejrzanego. Bardzo się z tym mecze
 
     
niezapominajka 
Towarzyski
Desperatka


Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 163
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 06:28   

To tak jakby ja normalna i powracała przeszłość leki i niepewność dokładnie tak to jest dlatego myślę że problem może być we mnie dlatego zaczynałam znowu tu pisać i konsultowac
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3811
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 06:45   

Tu nikt nie jest ekspertem. Kazdy patrzy przez swoje doswiadczenia i zdobyta wiedzę. Ile ludzi tyle opinii. Jaki Twoj wpis takie dostajesz odpowiedzi. Tu nie widac twarzy a to zabiera duzo informacji. Poza tym slowo pisane jest odbierane a kontakt twarza w twarz jest inaczej odbierany. Skoro facet Ci pomaga zajac sie dzieckiem to dlaczego nie pojdxies do psycholaga z tym.
Na fb jest taka psycholog co robi lajfy i pracuje z wizualuzacjami. Ostatnio nagrala taka wizualizache; uwalnianie sie od bylego partnera. Sa inne np. uwalnianie sie od schematow przodkow, od wstydu, pychy, i inne.
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3811
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 07:14   

Jak Ty sama nie bedziesz siebie szanowac to nikt tego nie bedzie robil, jak nie bedziesz ufac sobie to komu zaufasz ...
Jak sama nie bedziesz wiedziec czego chcesz tak naprawde to kto to ma wiedziec.....
 
     
niezapominajka 
Towarzyski
Desperatka


Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 163
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 07:14   

No masz rację ile ludzi tyle opinii myślę że powinnam skorzystać jeszcze z pomocy a czy możesz mnie nakierować przesłać jakieś linki do tych lajfow? Może to dla mnie dobre rozwiązanie. Dzięki bardzo za pomoc
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3811
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 07:27   

Z komputera po poludniu Ci wyślę bo teraz mozliwosci za bardzo nie mam. Wybywamy z moją pania na cały dzień z domu.

A jeszcze taka uwaga moze do Ciebie tez sie odnosi. Jak tu zaczełam pisac to napisalam jakis tytul o trudnyvh relacjach z diroslymi dxiecmi. Ludzie sie tym sugerowali i zamiast pomocy dostawalam odpowiedxi ktore mi nie pomagaly a przeviwnie. Tu nie kaxdy rozumie temperament, czasem grudno odroznic temperament od trudnosci osoby ktora tu pidze. Sa tez takie temperamenty ktore dzialaja na siebie jak plachta na byka. Jedni radza sobie z tym lepiej a inni gorzej. I ga sytuacja w kraju i swiecie gdzie nirkyorxy wariuja od siedzenia w domu, braku kontaktu z ludzmi i czepisja sie innyvh zamiast popatrzec na siebie.
 
     
niezapominajka 
Towarzyski
Desperatka


Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 163
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 09:52   

Tak sytuacja jest napewno nie sprzyjająca ale nam nie stwarza aż tak dużo problemów jedynie z córką która wariuje już od siedzenia przed kompem ale jeżeli chodzi o temperament tak mój jest zajście ognisty jestem strasznie zakręcona ale mój partner bardzo ułożony i ja go trochę wylozowuje a od niego uczę się systematyczności naprawdę oboje się zmieniliśmy od pierwszego spotkania. Każdy ma swoje zdanie ja ich słucham i mętlik ale teraz po analizie doszłam do pewnych wniosków swoich i jest mi z tym dobrze wiem czego chcę ale nie chce żeby te napady paniki i złego nastroju się powtarzały dlatego muszę nad sobą pracować bo trochę sobie popuscilam. Mój partner alko ma już druga babę obie miały dwoje dzieci a nawet grodlsza nie daje na alimenty a z córką łaskawie się spotka raz na pół roku jak ona do niego przyjedzie jeszcze. Ostatnio pokazywał jej zdjęcia z imprezy i swoją nową laskę w pół godz spotkania porażka.....
 
     
niezapominajka 
Towarzyski
Desperatka


Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 163
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 09:55   

Napewno podświadomie jak się okazało że 12 lat spędziłam z człowiekiem który mnie tak poniżał i oklamywal i teraz to dopierowidze kundla niego byliśmy jest szokiem i ma wpływ na mojasamoocene
 
     
niezapominajka 
Towarzyski
Desperatka


Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 163
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 09:56   

Ale jeżeli chodzi o niego to już pępowina odcięta tu nie ma niepokoju z córka też rozmawiam widzę że nie jest zle
 
     
niezapominajka 
Towarzyski
Desperatka


Dołączyła: 25 Wrz 2018
Posty: 163
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 10:08   

Ale jeżeli chodzi o niego to już pępowina odcięta tu nie ma niepokoju z córka też rozmawiam widzę że nie jest zle
 
     
staaw 
Uzależniony od Dekadencji


Pomógł: 125 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 9021
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 10:24   

A co Twój obecny facet mówi o byłej?
_________________
Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy.

Nie martw się, jeżeli nie rozumiesz tego posta, nie był do Ciebie :)
 
     
Wiedźma 
Administrator


Pomogła: 192 razy
Dołączyła: 04 Paź 2008
Posty: 9647
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 10:27   

staaw napisał/a:
A co Twój obecny facet mówi o byłej?

...że to zła kobieta była...? :drapie:
_________________
Anioły dlatego latają, że lekce sobie ważą...
Co Wiedźma robi po godzinach
 
     
pterodaktyll 
Moderator
.....zmieniłem narodowość, jestem alkoholikiem....


Pomógł: 204 razy
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 15049
Skąd: z...mezozoiku
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 13:12   

:mysli:
Jedyny problem jaki tu widzę, po zapoznaniu sie z materiałem oczywiście, to jesteś sama Ty Niezapominajko. Czy Ty potrafisz w ogóle określić czego TY chcesz? Czy potrafisz w sposób asertywny postawić jakieś granice?
Zmiany nie polegają na zmienianiu partnera na swoje kopytko, ale na zmianach samego siebie. Zresztą myślę, że Twój partner ma też podobny problem jak Ty z konstrukcją Waszego związku i............czas pokaże :milczek:
_________________
:ptero:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13