Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: pietruszka
Pią 02 Lis, 2012 19:32
Proba odejscia od alkoholika....luana
Autor Wiadomość
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3825
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2023 06:30   

Możesz jeszcze przez internet zrobic terapię dla DDA, przez skajpa albo inna platformę. Możesz pracowac na przewodnikach dla DDA, są takie ksiazki. Mozesz tez wejsc do dzialu DDA na tym forum i pravowac z cechami DDA i pisac tu.
_________________
[*] [*] [*]
 
     
pterodaktyll 
Moderator
.....zmieniłem narodowość, jestem alkoholikiem....


Pomógł: 204 razy
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 15054
Skąd: z...mezozoiku
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2023 08:37   

luana napisał/a:
Pterus, jeszcze niczego nie oczekuje...

Słusznie, albowiem powiada ;) .......Dobra Ksiega: "Zero oczekiwań, zero rozczarowań"
luana napisał/a:
szczerego zdania faceta po fachu

No to na dobry początek, po jakie licho piszesz znowu o tym gościu, z którym już dawno się rozwiodłaś :p Do czego Ci to jeszcze potrzebne :milczek:
_________________
:ptero:
 
     
luana 
Gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 16 Lis 2010
Posty: 509
Skąd: niemcy
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2023 12:13   

pterodaktyll napisał/a:
piszesz znowu o tym gościu, z którym już dawno się rozwiodłaś Do czego Ci to jeszcze potrzebne


mi jest on juz do niczego nie potrzebny! Ale nie moge tego powiedziec o naszym synu. Daje mu wolnosc wyboru kontaktu z tatem. Pytam systematycznie czy chce go widywac, maly wie jaki jest problem, rozmawiam z nim o tym otwarcie. Ale odowiedz dziecka jest zawsze tak. Ma przyjechac znow w ten weekend. A ja chwilowo nie czuje sie psychicznie na silach bo wiem czym sie wizyty koncza. prezentami, a potem nawet nie wiem kiedy i jak on jest nawalony! Zdarzylo sie nawet, ze w nocy wsiadl w samochod i rano go juz nie bylo. Sytuacje mam chwilowo tez nie ciekawa. Zwiazek mi sie wali, corka 2 tygodnie temu wyprowadzila sie z domu. Nie do konca w dobrej rodzinnej atmosferze. Partner postanowil wziasc sobie "wolne" i wyjechl, nawet nie wiem gdzie jest... A w miedzy czasie alko dzwoni do syna, ze na weekend chce go odwiedzic. Dopowiem tylko, ze sa to zalegle odwiedziny. Maly mial urodziny 01.09 ale przyjazd taty odmowilam i ustalilismy pozniejszy weekend. Ja w niedziele musze jechac do Polski, lecze we Wroclawiu zeby, babcia w zlym stanie w szpitalu tez w Polsce . Nie mam mozliwosci wziecia ktorkiego urlopu, by jakos to wszystko poukladac. Jade do Polski z laptopem w bagazu. pracuje obecnie nad nowym prejektem. i z wplnego nici. Glowa mi peka od natloku mysli.
_________________
nie rezygnuje z celu tylko dlatego, ze osiagniecie go wymaga czasu
czas i tak uplynie....
 
     
pterodaktyll 
Moderator
.....zmieniłem narodowość, jestem alkoholikiem....


Pomógł: 204 razy
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 15054
Skąd: z...mezozoiku
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2023 12:18   

Zadzwoń jak będziesz miała chwilę, to pogadamy :)
_________________
:ptero:
 
     
luana 
Gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 16 Lis 2010
Posty: 509
Skąd: niemcy
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2023 12:22   

Maciejka napisał/a:
Możesz jeszcze przez internet zrobic terapię dla DDA, przez skajpa albo inna platformę. Możesz pracowac na przewodnikach dla DDA, są takie ksiazki. Mozesz tez wejsc do dzialu DDA na tym forum i pravowac z cechami DDA i pisac tu.


taki mam tez plan. Bo juz nawet sama nie wiem czy ja czasem w glowie nie zwariowalam...
Patrzylam na meetingi DDA w mojej lokalizacji. Znalazlam jeden w Bochum, jakies 60km od miejsca zamieszkania. pod podanym numerem telefonu nikt sie nie zglasza. Na wiaddomosc nikt nie odpisal. Myslelam tez , ze pojde najpierw na otwarty meetng AA, jest tu duzo tych grup. Moze ktos na takim spotkaniu mi da jakies wskazowki odnosnie grup DDA , ktorych moze ciezko zwyczajnie znalezc w necie Nastepa drupe DDA znalazlam w Köln. To jakies 130 km -troche daleko na systematyczne spotkania. Ale moze dobry pomysl- online.
gzie szukac takich meetingow?
_________________
nie rezygnuje z celu tylko dlatego, ze osiagniecie go wymaga czasu
czas i tak uplynie....
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 65 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3825
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2023 12:48   

Wbij w wyszukiwarke mitingi DDA online lub terapia DDA online. Napewno cos znajdziesz. Na fb duzo psychoterapuetow sie ogladza tylko sprawdzic trzeba najpierw.

Wbilam w wyszukiwarke terapia DDA i nawet za darmo mi sie pokazaly stronki i blogi z odnosnikami i namiarami na pomoc dla szukajacych pomocy. Starczy poszukac.
_________________
[*] [*] [*]
Ostatnio zmieniony przez Maciejka Wto 26 Wrz, 2023 12:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13