Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie umiem się uporać z tym wszystkim
Autor Wiadomość
milutka 
Trajkotka



Pomogła: 49 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 1705
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014 21:58   

Cytat:
cześć perełko tak jestem z kielc i zauwazylam ze ty tez Olgo pozdrawiam
_________________
to jak się wydało to zapraszam do wątku tylko później Ci dam namiary jakieg bo nie pamiętam bo nie mamy z Olgą już siły przebicia co do majonezu Kieleckiego ...a w "kupie siła "co trzy baby to nie dwie :p
Janiołku ...zacznij się bać g4g412
 
 
     
olga 
Uzależniony od netu



Pomogła: 77 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 4353
Skąd: Hagen
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014 22:01   

ooooo znacie sie z Basia :lol2:

my z Basią jesteśmy kumpele c4fscs
 
     
milutka 
Trajkotka



Pomogła: 49 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 1705
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014 22:14   

olga napisał/a:
ooooo znacie sie z Basia
Tak ,,,znamy sie kilka dobrych lat ,pracowałyśmy razem ,,,razem niejedno przeszłyśmy ,mamy dzieciaków z tego samego miesiąca ,dwa tygodnie różnicy ale tylko dla tego ,że mój synuś o te dwa tygodnie wcześnej się urodził..Jowiś twierdzi ,że za co się weźmie to nie ma szczęścia a ja uważam ,że jest szczęściara ...ma śliczną córę ,przecudnego synka i zapewniam ,że tutaj nie wyolbrzymiam :) ,mamę co gdera ale ogólnie jest kochana kobieta i pysznie gotuje ....mam nadzieje ,że nabierze dystansu do wszystkich swoich kłopotów i tego z całego serducha jej życzę :buzki:
 
 
     
jowis 
Towarzyski
jowis



Wiek: 45
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 136
Skąd: kielce
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014 22:25   

ha Basiulka ja wiem ze ty zrobisz wszystko aby mi dac kopniaka w d*** moja ale ja obiecuje ze sama sobie dam tego kopniaka i stane na nogi tylko za niedlugo
_________________
jowita
 
 
     
milutka 
Trajkotka



Pomogła: 49 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 1705
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014 22:40   

jowis napisał/a:
ja wiem ze ty zrobisz wszystko aby mi dac kopniaka w d*** moja ale ja obiecuje ze sama sobie dam tego kopniaka i stane na nogi tylko za niedlugo
teraz jeszcze nie ...jest Ci zbyt ciężko :pocieszacz: ale zapewniam Cię ,że dostaniesz ,jak nie odemnie to jest tutaj pare osób który bedzie bardziej niż Tobie samej zależeć byś zawalczyła o swoje lepsze jutro :buziak:
 
 
     
Naiwna71 
Małomówny



Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 79
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014 23:03   

Witam Cię serdecznie Jowis .Ja też od niedawna jestem na tym forum i bardzo tego żałuję .Do terapeuty też poszłam o wiele za późno bo uważałam że mi niepotrzebny bo wszystko ze mną w porządku a tu nagle bum okazało się że nic nie jest w porządku.Wiem po sobie że jest bardzo ciężko toczyć taką wewnętrzną walkę z samym sobą aby w końcu wyjść na prostą,ale staram sobie mówić że wszystko będzie dobrze oczywiście z różnym skutkiem bo raz wydaje mi się ze będzie dobrze a nieraz łapie takiego doła że nie mam ochoty na nic .Ale musimy z tym walczyć dla siebie a TY także dla swoich dzieci powodzenia .Korzystajmy także z rad Dziewczyn którym się udało odzyskać radość z życia i spokój :pocieszacz:
 
     
jowis 
Towarzyski
jowis



Wiek: 45
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 136
Skąd: kielce
Wysłany: Sob 14 Cze, 2014 11:37   

Cześć ja staram sie codziennie rano wstajac, walczyc, wychodzi, to z rożnymi skutkami, ostatnio gorzej jest ciesze sie jedynie z tego ze mam prace i muszę wyjść do ludzi nie pokazywać ze jest mi złe, powtarzam sobie ze sa dzieci ,ze nie moge pokazywac im mnie zaplakana ale wychodzi to nie tak jak sobie obiecuje cf2423f
_________________
jowita
 
 
     
Słoneczko 
Gaduła
Alko/Współ.../DDA/



Pomogła: 18 razy
Wiek: 51
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 735
Wysłany: Sob 14 Cze, 2014 11:52   

jowis napisał/a:
Cześć ja staram sie codziennie rano wstajac, walczyc, wychodzi, to z rożnymi skutkami,
przestań walczyć zatem :tak:
_________________
"Alkohol może zmienić makijaż rzeczywistości, ale nie ją samą."
 
     
jowis 
Towarzyski
jowis



Wiek: 45
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 136
Skąd: kielce
Wysłany: Sob 14 Cze, 2014 11:56   

wlasnie tak sobie dzisaj postanowilam mam wolne i zamierzam dzisaj sie usmiechac :D :lol2:
_________________
jowita
 
 
     
jowis 
Towarzyski
jowis



Wiek: 45
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 136
Skąd: kielce
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014 23:25   

Cześć dziewczyny tak czytam Marianno to co piszesz i zastanawiam się nad sobą ja tez dawałam szanse dość długo po odejściu od niego :brawo: Nie chciałam się z nim widzieć ale niestety mamy razem małego synulka który tęskni za nim mówi dopytuje sie o niego Wiec widuje się z nim raz lub dwa razy w mcy i jest mi cholernie trudno bo czuje do niego taki zal za to co nam zrobił. Najgorsze jest to ze on cały :bezradny: czas powtarza,ze mnie kocha a ja wtedy nie wiem co mam robić bo wrócić do Niego nie chce a powtarzać mu ze ja już nie kocham nic nie daje
_________________
jowita
 
 
     
Klara 
Uzależniony od Dekadencji


Pomogła: 264 razy
Dołączyła: 24 Lis 2008
Posty: 7857
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014 08:04   

jowis napisał/a:
on cały :bezradny: czas powtarza,ze mnie kocha

Nasi koledzy z forum - niepijący alkoholicy - mówią, że czynny alkoholik przede wszystkim kocha butelkę.
W każdym razie wg. mojej teorii słowo "kocham" ma dla nich jakieś inne znaczenie, trudne do zrozumienia przez kogoś innego niż oni sami.
Opieram tę teorię na swoim doświadczeniu: - Mój mąż do samego końca powtarzał. że mnie kocha, a zmarł z przepicia i według mnie to, co mówił nijak się nie miało do stanu faktycznego.
_________________
"Kiedy się przewracasz, nigdy nie wstawaj z pustymi rękami." /przysłowie japońskie/
 
     
pterodaktyll 
Moderator
.....zmieniłem narodowość, jestem alkoholikiem....


Pomógł: 204 razy
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 15054
Skąd: z...mezozoiku
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014 09:50   

Klara napisał/a:
Nasi koledzy z forum - niepijący alkoholicy - mówią, że czynny alkoholik przede wszystkim kocha butelkę.

Nie przede wszystkim Klaro lecz WYŁĄCZNIE!!!! Cała reszta jest tylko uciążliwym dodatkiem do tej flachy.... Taka choroba.... :bezradny:
_________________
:ptero:
Ostatnio zmieniony przez pterodaktyll Śro 09 Lip, 2014 09:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jowis 
Towarzyski
jowis



Wiek: 45
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 136
Skąd: kielce
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014 17:25   

Ja tez to powtarzam jemu, ze kocha tylko i wyłącznie alkohol dziś tez dzwonił oczywiście z innego numeru po to tylko żeby mi powiedzieć ze mnie kocha i blaga żebym wróciła. Jak wytłumaczyć ,ze ja nie mam ochoty wracać do niego :uoee:
_________________
jowita
 
 
     
olga 
Uzależniony od netu



Pomogła: 77 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 4353
Skąd: Hagen
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014 17:58   

a po co mu to tlumaczyc?
rob swoje
 
     
Linka 
Moderator


Pomogła: 47 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 2201
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014 18:09   

nawet, gdybyś go kochała, bo przecież i tak moze być,
to nie znaczy, że masz byc z nim i pozwalać się krzywdzić
_________________
Na moim niebie zawsze świeci słońce :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12