Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
Forum Wolnych od Alkoholu Strona Główna
Forum Wolnych od Alkoholu - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Zgadzasz się przyjmować odpowiedzialnosć za zamieszczane na forum przez siebie tresci - możesz ustawić czas wygasnięcia swoich postów, możesz także modyfikować je w ciagu 15 minut od momentu wysłania, po czym staja się one integralna częscia forum i nie będa usuwane ani zmieniane na Twoje życzenie. Ponadto Administracja Forum Dekadencja zastrzega sobie prawo do odmowy usunięcia Twojego konta.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Forum Wolnych od Alkoholu "DEKADENCJA" gromadzi następujący zakres Państwa danych osobowych: adres e-mail, adres IP. Dane te są pozyskane w momencie rejestracji, zapisane w formie cyfrowej i wykorzystuje się je wyłącznie dla prawidłowego funkcjonowania forum. Nie są wykorzystywane do celów marketingowych. Nie są przekazywane innym podmiotom. Użytkownik ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Nie przetwarzamy danych pozwalających na identyfikację użytkowników, w związku z czym prosimy o nie używanie podczas rejestracji nicków i adresów mail zawierających imię i nazwisko, np: adam.nowak@poczta.pl. Tak skonstruowane dane będą traktowane jako podane na własną odpowiedzialność i będą przetwarzane jedynie w zakresie niezbędnym do realizacji podstawowego celu jakim jest udzielenie dostępu do forum.Dokonując rejestracji zgadzasz się na te warunki oraz na przetwarzanie Twoich danych przez administratora forum.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 5