Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: yuraa
Śro 19 Maj, 2021 14:51
Ciężka decyzja
Autor Wiadomość
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Pomogła: 67 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3864
Wysłany: Pon 22 Sie, 2022 01:40   

dromax napisał/a:
Maciejka napisał/a:
Dromax a kto to jest sprawiedliwy wdg Ciebie? A wdg Pisma Świętego Twoim zdaniem?

:? Jest w BIBLII wiele fragmentów, wg których można ocenić kto wejdzie do NIEBA.
:oops: Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą tam nie wejdą!
:/ Moje zdanie tu nie jest istotne. Istotne jest zdanie STWÓRCY. A to jest opisane w JEGO SŁOWIE.
.

Mam wrazenie, ze nie rozumiesz tego Slowa. Ja tez czytalam i nic nie rozumialam a teraz ksiadz, co niedziela to wyjasnia. Pojde wzorem naszego Stasia i zaczne znow czytac Pismo Swiete. Ksiadz inaczej mowi jak Ty. Jakis inny ten Twoj swiat jest...
_________________
[*] [*] [*]
 
     
staaw 
Uzależniony od Dekadencji


Pomógł: 125 razy
Wiek: 52
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 9025
Wysłany: Pon 22 Sie, 2022 05:53   

Staaw, z łaski bożej szczęśliwy mąż i ojciec, niepijący alkoholik do brata swego Dromaxa, pozdrowienie.
Najmilszy, patrzysz a nie widzisz, czytasz fragmenty a nie znasz całości, odcedzasz komara połykając wielbłąda. Wiele bowiem słyszałem o Twoim nauczaniu w którym podobny jesteś do szpaka wydziobującego orzechy z placka pozostawiającego figi i rodzynki. Zawróć z tej drogi, albowiem już Ewagriusz, brat nasz i ojciec pustyni, rzekł że lepiej jest popaść w grzechy ciężkie niż w próżną chwałę.

Czyż Pana naszego, Jezusa Chrystusa nie ukrzyżowali najpobożniejsi ludzie w Izraelu?
Na co dzień przestrzegali wszystkich 613 przykazań jakie zostawił im Mojżesz, a odrzucili Mesjasza bo nie pasował do ich wyobrażeń o Sprawiedliwym.

Czyż Pan nasz nie wybaczył Marii z Magdalii czy też celnikowi właśnie dla tego że widzieli swój grzech, a nieusprawiedliwionym zostawił człowieka sprawiedliwego, spełniającego całe prawo w uczynkach, a gardzącego mniej doskonałymi bliźnimi?

Tak więc zaklinam Ciebie, najmilszy, grzeszników napominaj z miłością ukazując im całą obrzydliwość uczynków, jednak nigdy nie potępiaj człowieka.
Albowiem każdy z nich stworzony został na obraz i podobieństwo Najwyższego.

Teraz duchową rzeczywistość widzimy niewyraźnie, jak w kiepskim lustrze. Gdy jednak nadejdzie doskonałość, ujrzymy ją twarzą w twarz. Teraz poznaję ją tylko cząstkowo, wtedy poznam ją tak, jak sam zostałem poznany przez Boga.
_________________
Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy.

Nie martw się, jeżeli nie rozumiesz tego posta, nie był do Ciebie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8