Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: yuraa
Pią 18 Lut, 2022 17:37
Anioł Pijaków
Autor Wiadomość
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1481
Wysłany: Czw 08 Lip, 2021 13:05   




https://i.pinimg.com/474x/c6/cb/b7/c6cbb761b678e5efb9e9b6bd0eca21a4.jpg
 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1481
Wysłany: Pon 02 Sie, 2021 11:02   

Moja modlitwa: kochany Boże, przyjacielu mój

https://www.youtube.com/watch?v=H7ozEA-MzcQ

Kochany Boże Przyjacielu mój Daj mi .Madrosc i siłę aby wyjść z tego cierpienia w którym jestem.

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1481
Wysłany: Czw 19 Sie, 2021 13:39   


Modlitwa do Księcia Anioła Południa (pieniądze)

Książę Aniele Południa, proszę prowadź mnie swoją mądrością, abym osiągnęła doskonałość w materii. Naucz mnie prawidłowo gospodarować pieniędzmi, aby zawsze otaczała mnie obfitość wszelkiego dobra. Pomóż mi uziemić moją energię tak, abym każdego dnia zarabiała satysfakcjonujące mnie ilości pieniędzy.
Proszę Cię, Książe Aniele Południa, pobłogosław mnie, abym zrealizowała wszystkie swoje marzenia o …
Książę Aniele Południa, prowadź mnie proszę do finansowej niezależności. Pomóż mi, proszę, zarabiać takie ilości pieniędzy, abym mogła sama o sobie stanowić, sama decydować o jakości swojego życia i o swojej pracy. Pobłogosław mnie swobodą dokonywania wyboru i pracą w takim zawodzie, która będzie dawać mi satysfakcję. Naucz mnie proszę tego, co jest dla mnie dobre i jakie powinny być granice mojej wolności, dla dobra mojego rozwoju.
Amen
***

Modlitwa do Anioła Poyela o pieniądze, bogactwo i pracę


O, święty Aniele POYELU, ja (tu wymień swoje imię) wzywam Cię przez moc imienia Pana Zastępów, który jest JAHWE, zechciej odmienić moje życie i poprawić moją sytuację materialną,
aby nie była dla mnie udręką. Spraw, abym otrzymał (wykonywał) pracę przynoszącą mi radość oraz dobre i godziwe zarobki.
Ty jesteś Aniołem udzielającym obfitości dóbr ziemskich ze skarbca Obfitości Pana. On sam powiedział: "Proście, a będzie Wam dane". Więc proszę i wołam:
Niech się otworzą nade mną Niebiosa, a hojność Pana przyniesie zbawienie. Albowiem On, JAHWE, jest Bogiem Wszechmogącym i nie ma takiej rzeczy, której nie mógłby uczynić.
Amen
***



Modlitwa do Anioła Menadela o znalezienie i zachowanie pracy


O Święty Menadelu, ja.... wzywam Cię przez święte Imię Boga, wysłuchaj mnie.
proszę cię, abyś pomógł mi znaleźć dobrą pracę i na długi ją zachować. Dziś
bowiem stałem się podobny do tych, których dotknęło nieszczęście, a widmo
niedoli zagląda w moje progi. Ratuj mnie więc i nie dopuść do mojej zguby,
gdyż w Tobie położyłem wszystkie swoje nadzieje.
Niech Pan Zastępów, który jest Ojcem Miłosierdzia skieruje na mnie swoje
Oblicze i niech wypełnia się obietnice, które powiedział : proście, a będzie
wam dane. Niech ufność moja otworzy Niebiosa, jak wtenczas, gdy na pustyni Bóg
zesłał mannę z Nieba i nakarmił nią swój lud. proszę więc, ześlij mi ową
"mannę" jaką będzie moja praca i dobre, godziwe zarobki. Niech hojność Pana
przyniesie mi zbawienie, a Jego łaska trwać będzie na wieki.
Przyjmij modlitwy moje Aniele Menadelu i z miłością zanieś je przed Majestat
Pana, który jest dawcą wszelkie dobra, a ja uwielbię święte Imię jego po
wszystkie dni mego życia.
Amen.
***



Modlitwa do Anioła Aniela o poprawienie trudnej sytuacji finansowej

Niech będzie Bóg uwielbiony. Niech będzie uwielbione święte Imię Jego. Niech będą błogosławione Chóry Mocy i wszystkie Zastępy Aniołów, stojące przed tronem Pana. Niech będzie pozdrowiony Anioł imieniem ANIEL, którego Pan powołał, aby niósł pomoc tym, którzy tego potrzebują. O święty Aniele ANIELU, ja ......... wzywam Cię przez święte imię Stwórcy, wysłuchaj mnie.
Proszę Cię, abyś wstawił się za mną do Ojca Niebieskiego i wyprosił dla mnie laskę odmiany mojej materialnej pozycji. Pomóż mi, gdyż brak pieniędzy uniemożliwia mi normalne życie i stawia mnie w poniżających mnie sytuacjach.
Pragnę życ godnie, nie budząc pogardy i współczucia innych. Proszę, aby Pan skierował na mnie swoje Miłosierne oblicze i odmienił mój los. Niech wypełnią się słowa, które powiedział : "Wołaj do mnie, a odpowiem ci...".
Oto ja ........... wołam do Ciebie dziś, Panie, wyrwij mnie z nędzy i podnieś mnie ! Ty jesteś Bogiem Wszechmogącym i nie ma takiej rzeczy, której nie mógłbyś uczynić. Tobie, Boże zaufałem i nie zawstydzę się na wieki.
Przyjmij modlitwy moje Aniele ANIELU i z miłością zanieś je przed Majestat
Pana, który jest dawcą wszelkiego dobra.
Amen

https://www.google.com/se...=pO3-GJannsVTlM

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1481
Wysłany: Nie 29 Sie, 2021 14:26   



 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1481
Wysłany: Nie 05 Wrz, 2021 19:54   

Modlitwy o nawrócenie: Modlitwa przebłagalna o trzeźwość

https://www.youtube.com/watch?v=iF5gwHcdbkE

TEKST MODLITWY:
Panie Jezu Chryste, przeniknięci uczuciem najgłębszej czci, pragniemy przepraszać Cię za wszystkie zniewagi i nieuszanowanie Twojej świętej woli zawartej w przykazaniach i świętej Ewangelii. W szczególny sposób pragniemy wynagrodzić Ci za wszystkie grzechy spowodowane nadużywaniem alkoholu. Stają się one społeczną klęską naszego narodu:
Przepraszamy Cię, Panie! (lub inna aklamacja)
za grzechy nasze i naszych bliźnich;
za zaniedbywanie codziennej modlitwy;
za opuszczanie Mszy świętej w niedziele i święta;
za znieważanie Twojego Imienia świętego;
za czynienie dni świętych dniami szczególnego pijaństwa;
za znieważanie sakramentu małżeństwa;
za ból zadawany członkom rodziny alkoholików;
za lekceważenie przykazań Bożych;
za pijaństwo młodzieży;
za częstowanie alkoholem małych dzieci;
za zgorszenia spowodowane przez pijanych;
za przekleństwa i złorzeczenia wypowiadane po pijanemu;
za kradzieŜe i zbrodnie dokonane pod wpływem alkoholu;
za wypadki i kalectwa spowodowane przez pijanych kierowców; za niszczenie własnego zdrowia alkoholem;
za nieskromne myśli i pożądania pobudzone alkoholem;
za zdrady małźeńskie spowodowane alkoholem;
za marnowanie pieniędzy i innych rzeczy materialnych na alkohol; za tych, którzy nielegalnie produkują i sprzedają alkohol;
za obojętność wobec potrzebujących pomocy;
za wszelkie grzeszne skutki nadużywania alkoholu.

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1481
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2021 11:36   

Bardzo skuteczna Modlitwa do Świętej Rity w sprawach beznadziejnych

https://www.youtube.com/watch?v=O7STgH_gFnc


 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1481
Wysłany: Pią 22 Paź, 2021 12:12   

MODLITWA NA WYCISZENIE I USPOKOJENIE PRZED SNEM | Wieczorna modlitwa na stres i sen

https://www.youtube.com/watch?v=JY97J6Ugztw

MODLITWA NA WYCISZENIE I USPOKOJENIE PRZED SNEM (tekst poniżej) to piękna codzienna modlitwa wieczorna na stres, przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy przeżywają trudne chwile.

Panie Boże, Mój Ojcze! Kończy się kolejny dzień, Ty wiesz, ile dziś przeżyłam. Ty widzisz wszystko i tak dobrze znasz moje serce, wiesz co dzieje się w mojej głowie. Wiesz, że przeżyłam kolejny dzień pełen lęku i stresu. Kolejny dzień pełen nerwów.
Panie, czuję się tak bardzo zmęczona. Czasem czuję, jakbym dźwigała na ramionach cały ciężar świata. Czasem jest mi strasznie ciężko i czekam tylko, kiedy ten dzień się skończy. Dziękuję Ci za to, że teraz mam chwilkę dla siebie. Dziękuję Ci za wieczór i noc, które przeznaczyłeś dla nas, ludzi, na odpoczynek. Dziękuję, ze w końcu milknie zgiełk tego dnia, że w końcu mogę z Tobą rozmawiać i w końcu Cię usłyszeć.
Panie, przepraszam, że często zdarza mi się narzekać. Tak często jestem niewdzięczna i nie doceniam tego, co mi dałeś. Przez stres i codzienne obowiązki zapominam o wszystkim co piękne i dobre w moim życiu. Zapominam codziennie dziękować Ci za moje życie, moje zdrowie, najbliższych, to, że mam co jeść i tak naprawdę niczego mi nie brakuje. Wybacz, że zdarza mi się pędzić nie wiadomo dokąd, nie wiadomo za czym, skoro to, co najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Proszę Panie, obmyj mnie z całego stresu i napięcia dzisiejszego dnia. Oczyść mnie z wszystkich zmartwień i lęków - oddaję to wszystko w Twoje ręce. Proszę, przyjmij ciężar tego dnia w intencji wszystkich osób potrzebujących na tym świecie, wszystkich, którzy cierpią; wszystkich, którzy maja mniej niż ja.
Pozwól mi Ojcze zasnąć bezpiecznie. Daj, by ta noc była dla mnie prawdziwym odpoczynkiem, bym dzięki niej mogła jutro stać z nową energią, pełna chrześcijańskiej miłości i wdzięczności dla Ciebie i całego stworzenia. Ufam Tobie i wierzę w Twój plan na całe moje życie. Błogosław mi proszę na tę noc i na kolejny dzień w imię Pana Naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1481
Wysłany: Nie 26 Gru, 2021 13:13   

Modlitwa o cud (tekst poniżej)

Modlitwa o cud to potężna modlitwa o pomoc albo inaczej modlitwa w sprawach trudnych i beznadziejnych. Może to być modlitwa o cud uzdrowienia z raka, modlitwa o cud, modlitwa o cud finansowy, modlitwa o cud wyjścia z długów, modlitwa o cud zdrowia - ta codzienna modlitwa o pomoc przeznaczona jest do prywatnego odmawiania zawsze wtedy, gdy po ludzku nie mamy już siły.

Modlitwa o cud

Panie Boże Wszechmogący! Staję dziś przed Tobą w całej swojej słabości. Potrzebuję Cię jak nigdy wcześniej. Ty Panie, towarzysz mi codziennie na całej mojej drodze życiowej, wiesz wszystko, widzisz wszystko i znasz mnie najlepiej, wiesz jaki ciężar leży teraz na moim sercu i jak bardzo potrzebuję cudu w moim życiu. Ta trudna sytuacja przygniata mnie, czuję się słaby i wiem, że bez Ciebie sobie nie poradzę.
Ufam w Twoje niezmierzone miłosierdzie, w Twą niezgłębioną mądrość i w to, ze opiekujesz się mną jak najlepszy Ojciec, który nie pozwoli mnie skrzywdzić. Powiedziałeś, że tym, którzy pukają będzie otworzone i że wiara tak mała jak ziarnko gorczycy może przenosić góry. Wierzę i błagam, w imię Jezusa Chrystusa, w imię Jego cierpień, obmyj mnie z moich grzechów i zabierz ode mnie strach i to cierpienie, które stało się moim udziałem. Proszę, jeśli jest to Twoją wolą, odnów mnie, spraw tę wielką zmianę w moim życiu, o jaką Cię proszę.
Przepraszam Cię za wszystko co złe w moim życiu, za wszystkie grzechy, wszystkie chwile, gdy sam nie okazywałem bliźnim miłosierdzia. Ja przebaczam dziś wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób mnie skrzywdzili. Oddaję się dziś cały Tobie, Mój Panie. Uzdrów mnie z tego zła, przez które czuję się otoczony, wzmocnij mnie i napełń siłą. Przybądź Duchu Święty i obdarz mnie swoimi darami. Matko Najświętsza, Święty Michale Archaniele, Wszyscy Aniołowie i Święci módlcie się za mną i przyjdźcie mi z pomocą. Amen.

MODLITWA O CUD potężna modlitwa | Modlitwa w sprawach trudnych i beznadziejnych | Modlitwa o pomoc

https://www.youtube.com/watch?v=M8_0NetvL4E

Ja lubie sie modlic czy inaczej rozmawiac z moim Bogiem .....wlasnymi slowami .....

 
     
Mała 
Trajkotka



Pomogła: 34 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 18 Cze 2013
Posty: 1017
Skąd: Moja Wiocha :D
Wysłany: Pią 31 Gru, 2021 19:38   

Witaj Trajkotko :*
_________________
"Nigdy się nie nie bój" - Krudowie <3
 
     
pietruszka 
Moderator


Pomogła: 232 razy
Wiek: 53
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 5423
Wysłany: Pią 31 Gru, 2021 20:01   

Oj, kogo ja tu widzę :)

Cześć Mała :)
 
     
Mała 
Trajkotka



Pomogła: 34 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 18 Cze 2013
Posty: 1017
Skąd: Moja Wiocha :D
Wysłany: Pią 31 Gru, 2021 20:10   

hihi - dobrze widzisz Kochana <3 Pora chociaż raz na rok się odezwać :D Później będę balować...na kinderbalu - czasu nie będzie :* ;)
_________________
"Nigdy się nie nie bój" - Krudowie <3
 
     
Mała 
Trajkotka



Pomogła: 34 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 18 Cze 2013
Posty: 1017
Skąd: Moja Wiocha :D
Wysłany: Pią 31 Gru, 2021 20:14   

swój do swego ciągnie - a mnie do aniołów <3 :* Wpadłam się choć przywitać - Dobry Wieczór Kochana Dekadencjo!!! ergr
_________________
"Nigdy się nie nie bój" - Krudowie <3
 
     
esaneta 
Moderator


Pomogła: 94 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 3392
Wysłany: Pią 31 Gru, 2021 21:07   

Gosia! :shock:
:zemdlala:
_________________
I Love gołąbki Klarci.

:esa:
 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1481
Wysłany: Wto 04 Sty, 2022 14:11   

Mala ...witam ! Fajnie ze wrocilas !

Ponownie rozgosc sie i pisz .....

MODLITWA DO ANIOŁA STRÓŻA O POMOC I OPIEKĘ | Modlitwa o opiekę do Anioła Stróża

https://www.youtube.com/watch?v=O6QiThHY5v8

MODLITWA DO ANIOŁA STRÓŻA O POMOC I OPIEKĘ to piękna modlitwa codzienna przeznaczona do prywatnego odmawiania. Modlitwa o opiekę do Anioła Stróża, a także inne modlitwy do aniołów, przypominają o tym, kim są aniołowie, że nigdy nie jesteśmy sami, i zawsze mamy przy sobie opiekuna i orędownika.

Aniele Stróżu, Mój Opiekunie! Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie, chronisz mnie i nie pozwalasz mnie skrzywdzić. Dziękuję, że jesteś kolejnym dowodem na wielką miłość Pana Boga do każdego z nas.
Proszę bądź przy mnie codziennie, nie opuszczaj mnie, dodawaj siły w najtrudniejszych sytuacjach. Wspieraj w stresie i napięciu, dodawaj otuchy i energii, pocieszaj w smutku i zmartwieniach. Obdarz mnie męstwem, wtedy, gdy najbardziej tego potrzebuję.
Błagam, czuwaj, by nie stało mi się nic złego, by nikt mnie nie skrzywdził, uchroń od złych ludzi, złych słów, nieszczęść i chorób.
Bądź przy mnie przez cały dzień i całą noc, gdy się budzę i gdy zamykam oczy do snu. Pozwól mi jak najlepiej wykonywać swoje codzienne obowiązki, pomóż mi umacniać się wierze i miłości, pomóż mi jak najlepiej kochać Boga, moich najbliższych i wszystkich bliźnich.
Bądź mym doradcą, napełniaj mój umysł jak najlepszymi myślami i pragnieniami, bym zawsze pamiętała o chrześcijańskich wartościach. Daj, bym z Twą pomocą potrafiła świadczyć o swojej wierze, nie tylko słowem, ale i czynem.
Jeśli kiedykolwiek zboczę z Drogi Prawdy, upomnij mnie. Bądź moim drogowskazem, nie pozwól, bym uwikłała się w Zło.
Proszę, ochraniaj mnie przez całe moje życie - wierzę, że byłeś przy mnie od poczęcia, proszę, bądź przy mnie również w godzinie śmierci. Daj, bym odeszła w łasce, niesplamiona ciężkim grzechem i doprowadź mnie przed Oblicze Pana. Amen.





A to specjalnie dla Malej zalaczam





 
     
Mała 
Trajkotka



Pomogła: 34 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 18 Cze 2013
Posty: 1017
Skąd: Moja Wiocha :D
Wysłany: Czw 06 Sty, 2022 09:09   

Nowy Rok zawitał, pora wrócić do gniazda, koniec szwendania się i szukania swojego miejsca na świecie :D Kiedyś miałam w podpisie na profilu - że"Kiedyś tu wrócę". To dotyczyło mojego Zadupia <3 I wiecie co? Nigdy nie przestałam w to wierzyć. Chociaż nie było na to szansy. Wróciliśmy. Choć w trochę zwiększonym składzie :D Kiwi - Kochana - odzywam się w Twoim wątku - bo...zaczęłam pisać do Ciebie, ale nie wiem, kiedy skończę ten list, nie mówiąc już o wysłąniu go :wysmiewacz: Dziękuję Ci za to, że jesteś <3 Tutaj mnie sprowadziły Twoje piękne Anioły <3 Wiedziały co robią :* Moc ciepełka wysyłam do Was obydwojga :* Głowa do góry Aniołki Was pilnują :*
_________________
"Nigdy się nie nie bój" - Krudowie <3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13