Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: yuraa
Pią 18 Lut, 2022 17:37
Anioł Pijaków
Autor Wiadomość
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Sob 20 Sie, 2022 14:52   

MODLITWA O POKÓJ NA ŚWIECIE | Modlitwa za świat | Modlitwa za rządzących

https://www.youtube.com/watch?v=06hwVPdMabc

MODLITWA O POKÓJ NA ŚWIECIE to piękna modlitwa za świat przeznaczona do codziennego prywatnego odmawiania. Jest to jednocześnie modlitwa za rządzących, odpowiedzialnych za zbrojne konflikty, za przyszłe pokolenia i każdego z nas. Zawierza Bogu wszystkich cierpiących na całym świecie.

Dobry Boże! Dziękuję Ci za to, że stworzyłeś cały świat, dziękuję za Twój wielki plan dla świata, pełen Dobra, Piękna i Szczęścia. Wybacz, że my ludzie, zepsuliśmy go swoim grzechem. Wybacz, że zdecydowaliśmy przeciwstawić się Tobie, wybrać drogę Złego, zapomnieć o Tobie i Twoich przykazaniach. Wybacz, że przez Grzech zrujnowaliśmy to wszystko, co miałeś dla nas przygotowane.
Panie, codziennie wszyscy grzeszymy tak wiele, na świecie jest tyle zła, które wzajemnie sobie wyrządzamy. Wybacz, że swoimi grzechami doprowadziliśmy do katastrof, wojen i wielkich ludzkich tragedii.
Błagam, ulituj się nad nami i nad całym światem. Wejrzyj na cierpienie najmniejszych, najuboższych, najbardziej cierpiących. Zmiłuj się nad wszystkimi, którzy doświadczają tragedii wojny, nad wszystkimi, kryjącymi się przed bombami, uciekającymi przed prześladowaniami i złymi ludźmi. Zmiłuj się nad rodzinami, które nie mają dokąd uciec, które nie mają czym wykarmić swoich dzieci, zmiłuj się nad sierotami, wszystkimi skrzywdzonymi, wszystkimi, którzy płaczą.
Proszę Panie, obdarz ten świat pokojem, pomóż zakończyć wojny, nie pozwól, by polityczne napięcia doprowadzały do najgorszego. Błagam, odmień serca wszystkich rządzących. Daj, by zrozumieli, że wojna jest pomysłem Złego, by odstąpili od przemocy, by zawsze dążyli do zgody, by szukali porozumienia pokojowo.
Panie, pomóż nam wierzącym umacniać w swych sercach miłość i wiarę, pielęgnować w sobie dobro, byśmy potrafili uczyć nasze dzieci pokoju i wszystkiego, co potrzebne, by odmienić ten świat. Błagam Boże, miej nad nami miłosierdzie Amen.



Moim zdaniem ....anioly to my ludzie .....dlatego malowane sa na podobienstwo ludzi
 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2022 19:08   

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2022 11:33   

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Czw 06 Paź, 2022 14:10   











 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Czw 27 Paź, 2022 19:31   

Modlitwa dla biednych i utrapionych

https://www.youtube.com/w...pIBoZCIFM&t=25s



Ostatnio zmieniony przez kiwi Czw 27 Paź, 2022 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Czw 01 Lut, 2024 10:53   

Święty Aniele Stróżu,

który z Bożego nakazu czuwasz nade mną,
abym nie poniósł szkody na duszy i ciele,

bądź moim doradcą, abym nie zboczył z dobrej drogi życia,
pomóż mi powstać, gdy upadnę, dodawaj odwagi.

Proszę także, byś w porę podsuwał mi dobre myśli i pragnienia,
których spełnienie będzie się podobało Bogu
i przyniesie pożytek ludziom.

Gdybym jednak okazywał lekceważenie względem Ciebie
i Twoich starań o moje dobro,
wstrząśnij mną, stań mi na drodze, bądź przeszkodą dla mnie.

Proszę także, aby Twoja obecność była otuchą dla mnie,
gdy przyjdzie godzina osamotnienia i śmierci.

Czuwaj nade mną,
aż doprowadzisz mnie przed oblicze Ojca Niebieskiego.
Amen.

Znaleziono w computerze

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Pon 05 Lut, 2024 14:36   

Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi.
I poczęła z Ducha Świętego.
Zdrowaś Maryjo...
Oto ja służebnica Pańska.
Niech mi się stanie według słowa Twego.
Zdrowaś Maryjo...
A Słowo ciałem się stało.
I zamieszkało między nami.
Zdrowaś Maryjo...
Módl się za nami, Święta Boża Rodzicielko.
Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.
Módlmy się:
Prosimy Cię, Panie, wlej w nasze serca swoją łaskę, abyśmy, poznawszy za
Zwiastowaniem Anielskim wcielenie Chrystusa Syna Twojego, przez Jego mękę i
krzyż zostali doprowadzeni do chwały zmartwychwstania. Przez Chrystusa Pana
naszego. Amen.
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu.
Jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.
Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie.
A światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.
Amen.

Znalezione w Computerze

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Wto 13 Lut, 2024 14:30   

ZA UZALEŻNIONYCH
Panie, modlę się za pijaków, narkomanów. Zobacz, Panie, jakie spustoszenie czyni w człowieku ten grzech. Zdeptali życie, miłość, szczęście swoje i innych, ale nie mają siły wrócić do Ciebie. Niech mi pomogą dobrzy ludzie. Daj im choć odrobinę dobrej woli. Boję się, Panie tego, co powiedziałeś przez apostoła: jeśli ktoś zniszczy tę świątynię Boga, tego zniszczy sam Bóg. Okaż im miłosierdzie, niech się nawrócą, aby nie umarli w grzechu – Boże po trzykroć Święty i Miłosierny. Amen.

Znalezione w Computerze

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Śro 28 Lut, 2024 12:28   

Aniele Boży, mój Cudowny Stróżu i Przyjacielu! Na Twoją opiekę zawsze mogę liczyć, jesteś przy mnie nawet wtedy, gdy o Tobie zapominam, gdy za bardzo pogrążam się w chaosie dnia. Nie odstępujesz mnie na krok, bo wierny jesteś Panu Bogu - z całego serca jestem Ci za to wdzięczna.
Aniele, Ty tak dobrze mnie znasz, byłeś ze mną od mojego poczęcia i będziesz ze mną w godzinie śmierci. Widzisz wszystkie wydarzenia, które mają miejsce w moim życiu, słyszysz moje słowa i każdą ukrytą myśl. Znasz wszystkie trudy życia, z którymi muszę się mierzyć, dlatego błagam Cię o Twoją pomoc.
Mój Aniele Stróżu, proszę, zanieś moje prośby do Nieba - Ty wiesz najlepiej co mnie trapi i czym powinien napełnić mnie Duch Święty. Zawierzam Tobie wszystkie moje codzienne sprawy, cały mój stres i każdy lęk, wiedząc, że Ty przedstawisz to wszystko Panu Bogu, że wyprosisz dla mnie to, co jest mi teraz najbardziej potrzebne.
Aniele, czuję, że z Twoją opieką nic mi nie grozi, Ty zajmiesz się wszystkim tym co jest poza moją kontrolą. Ufam Ci całkowicie i tak bardzo Cię kocham. Proszę, nie opuszczaj mnie i codziennie otaczaj swoją modlitwą. Amen.

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Wto 19 Mar, 2024 09:28   

ANIELE STRÓŻU, CHROŃ MOJE CIAŁO I DUSZĘ to Piękna modlitwa do Anioła o ochronę każdego dnia - bardzo przydatna do odmawiania wieczorem lub rano.

Aniele Boży, mój Najwspanialszy Stróżu! Traktuję Cię jako mojego Najlepszego Przyjaciela, Cudownego Wspomożyciela i Wysłannika Pana Boga. Jesteś kolejnym dowodem na wielką miłość Stwórcy do każdego człowieka. Tak bardzo się cieszę, że Cię mam i że mogę na Ciebie liczyć w każdej sytuacji.
Drogi Aniele! Ty wiesz, jak wiele rzeczy mnie przeraża, lękam się wielu niebezpieczeństw, mogących zagrozić mojemu ciału i przede wszystkim mojej duszy. Błagam Cię o pomoc.
Aniele! Proszę, czuwaj nad moim ciałem, by nie spotkała mnie żadna straszna choroba, bym w zdrowiu psychicznym i fizycznym mogła służyć moim bliźnim i chwalić mojego Ojca w Niebie. Proszę, dodaj mi sił każdego trudnego dnia, bym nie pogrążyła się w złych myślach, stresie i napięciu, bym nigdy się nie załamała, lecz zawsze wierzyła w Bożą opiekę i w Boże plany dla mnie.
Aniele! Błagam, chroń moją duszę przed wszelkimi podstępami Szatana. Nie pozwól mi źle wybrać, nie zauważyć niebezpieczeństwa. Nie pozwól mi zapomnieć o Dekalogu i wyznawanych przeze mnie chrześcijańskich wartościach. Proszę, ostrzegaj mnie przed każdą zagrażającą mi sytuacją, chroń moją duszę od hańbiących plam ciężkiego grzechu.
Boże Ojcze, składam Ci dzięki za mojego Anioła Stróża, któremu ufam całym sercem. Błagam, pozwól Mu chronić mnie każdego dnia i doprowadzić mnie przed Twoje oblicze. Amen.
Znalezione w Computerze


 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2024 12:12   

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2024 10:24   

Oto ja , posylam Aniola przed Toba
aby cie strzegl w czasie Twojej drogi
i doprowadzil Cie do miejsca ktore Ci wyznaczylem .

MODLITWA DO ANIOŁA STRÓŻA. CHROŃ MNIE ANIELE STRÓŻU. OPIEKUJ SIĘ MNĄ. Wstaw się za mną do Boga.
Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu,
dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem.
Dziękuję Ci za Twoją obecność i za natchnienia do dobrego.
Wspomagaj mnie, abym zawsze wypełniał to, co się Bogu podoba,
i razem z Tobą i wszystkimi aniołami i świętymi wychwalał Jego na wieki wieków w niebie.

Módlmy się za siebie wzajemnie, bo modlitwa daje ochronę i przynosi Bogu Chwałę, a nam błogosławieństwo. Panie Miłosierdzia i Współczucia, miej litość nad naszymi grzechami. Amen

 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Sob 13 Kwi, 2024 10:36   

Prosze Cie Panie Moj i Aniele Strozu Moj
0 cud finansowy
Abysmy mogli
pokonac trudnosci
materialne, zapewnic sobie godne zycie
Przepelnij nas nadzieja i wiara
abysmy mogli z ufnoscia
oczekiwac Twojego wsparcia
i blogoslawienastwa.
Amen



 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 13