Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mitingi on-line
Autor Wiadomość
wlod 
Towarzyski
wlod AA


Pomógł: 3 razy
Wiek: 70
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 169
Skąd: GDYNIA
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017 17:06   Mitingi on-line

Witajcie nigdy bym nie uwierzył że w ten sposób można dzielić się doświadczeniem.Na początku uczestniczenia na tego typu mitingach byłem jedynie obserwatorem.Po kilku spotkaniach ta forma mitingu na mnie bardzo korzystnie działa.Dla mnie włodka alkoholika tego typu miting nie odróżnia się wcale mitingiem w realu jedyna różnica jest taka że zamiast podniesionej ręki włącza się mikrofon.gdy chce siępodzielić swoim doświadczeniem kamery są włączane jedynie po mitingu.
Te miting on-line które ja prowadzę zglasza się duza ilosc osób jednak gdy miting się odbywa pojawia się znacznie mniej uczestnków niż wynika to z zgłoszenia.Jakby ktoś chciał byc uczestnikiem takiego mitingu to musi się pierwszy raz zalogować na glicynia3 na skype i w tym momencie może być uczestnikiem takiego mitingu om-line,który odbywa się w każdą sobotę o 19 00
Dlaczego jest niska frekwencja takiego mitingu.Powód jest niełatwy to pokonania gdyz nie wszędzie możemy się swobodnie wypowiedzieć.Sam tego doświadczam gdyz w miejscu gdzie mieszkam sa dwa pokoje a partnerka akceptuje to moje dzielenie się swoim doświadczeniem w trakcie trwania mitingu,chociaż nie zawsze tak było.Jezeli temat który poruszyłem dla administracji czy moderatorów jest nie do przyjęciua to prosz go wykasować Pogody ducha
 
     
????
Gość
Wysłany: Nie 14 Lip, 2019 19:33   

Sorki, że tutaj ale nie wiem gdzie zapytać. Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy w rejonie Katowic jest jeszcze dzisiaj jakiś mityng? W wykazie nie ma, ale może jest coś co nie jest tam ujęte ...
 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Nie 14 Lip, 2019 19:47   

18:30 Iskra Katowice - Giszowiec ul. Górniczego Stanu 22 [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:30 Krokus Czerwionka-Leszczyny ul. Ks. Pojdy 104 (w salkach przy kościele) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Barbara Rybnik-Boguszowice ul.Lompy 18 - parafia [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Pod Prąd Jastrzębie Zdrój ul.Ks.J.Popiełuszki 1A (salka przy kościele) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Otwarta Katowice ul. Mikołowska 32 (salka przy parafii Piotra i Pawła) [Wszystkie otwarte] [mapka]
19:00 Potrzeba Tychy Elfów - salka przy kościele św.Rodziny [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Suszec Suszec ul. Św. Jana 55 - przy parafi św.Stanisława (od kwietnia do października mityngi rozpoczynają się o godz.19:00) [Ostatni otwarty]

http://aa.org.pl/mityngi/

Dzisiaj juz nie ma ....ale jutro rano o 10- tej

10:00 Sokolska Katowice ul. Sokolska 12 - salka przy kościele [Pierwszy otwarty] [mapka]
10:00 Iskierka Kobieca Katowice Mikołowska 10 A 1 i 3 poniedziałek
 
     
????
Gość
Wysłany: Nie 14 Lip, 2019 19:49   

Kiwi, dziękuję. Jutro mnie nie ratuje.
 
     
margo 
Trajkotka


Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 1881
Wysłany: Nie 14 Lip, 2019 21:25   

Co Cię trapi kolego/koleżanko? Może skoro nie miting, to chociaż tu wyrzucisz to, co masz do powiedzenia? :mysli:
 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1488
Wysłany: Pon 15 Lip, 2019 14:06   

Witaj Gosciu !
To znaczy ze chyba wczoraj Cie nic nie uratowalo , i zostales pijany z butelka ?!

Naprawde , jest duzo pomocy dla alkoholikow , sama z jednej skorzystalam ......ale wiesz , jak przestaja ludzie pic alkohol to wracaja do zycia i tak pozno wieczorem w niedziele ....zajmuja sie swoimi sprawami i przygotowaniem na poniedzialek , bo przewaznie zaczyna sie pracowniczy tydzien .....

W takiej sytuacji to zostaje jedynie szpital .....ale chyba nie zdarzyles albo nie chciales ?!

Odezwij sie .....popisz tutaj .....moze wspolnie chociaz slownie .....jakas pomoc otrzymasz .....

Katowice to duze miasto , kiedys za komuny tam bylam , wtedy z gornictwem bylo bardzo zwiazane .....i na pewno jest sporo placowek leczacych uzaleznienie od alkoholu .......i ma duzo roznych grup AA.....

Jak wytrzezwiejesz .....to skorzystaj .....
Milo pozdrawiam
 
     
????
Gość
Wysłany: Pon 15 Lip, 2019 18:55   

Nie zapiłem. Przyszła wczoraj do mnie w czasie silnego głodu myśl, że ja pomimo tego, że mnie strasznie zassało i mogę to zwyczajnie i prawdziwie nie chcę pić. To mi pomogło. Trochę popuściło, potem już było z górki.
 
     
evita 
[*][*][*]


Pomogła: 75 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 2895
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pon 15 Lip, 2019 22:14   

???? napisał/a:
Nie zapiłem. Przyszła wczoraj do mnie w czasie silnego głodu myśl, że ja pomimo tego, że mnie strasznie zassało i mogę to zwyczajnie i prawdziwie nie chcę pić. To mi pomogło. Trochę popuściło, potem już było z górki.

Brawo Ty :brawo: tak trzymaj :pocieszacz:
_________________
spragniona niecodzienności,stęskniona do nadzwyczajności ...
 
 
     
jal 
Gaduła
Alkoholik dozgonny.



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 803
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: Wto 16 Lip, 2019 05:34   

@ fajnie ! - warto jednak zadbać o regularne uczęszczanie na mitingi.
Powodzenia :)
_________________
Mam bardzo silną wolę... robi ze mną co jej się tylko podoba.
Mój fotoblog
 
     
????
Gość
Wysłany: Wto 16 Lip, 2019 10:19   

Chodzę raz w tygodniu, teraz po prostu dopadł mnie kryzys i potrzebowałem miejsca żeby przeczekać. Niestety już nic nie było i musiałem poradzić sobie sam. Dzwonić do nikogo nie mogłem (nie mam numerów) i też nie chciałem (nie lubię ludzi - mówiąc tak ogólnie).
 
     
LIBRA38 
Małomówny
LIBRA38



Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lis 2019
Posty: 81
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019 19:40   

kiwi napisał/a:
18:30 Iskra Katowice - Giszowiec ul. Górniczego Stanu 22 [Pierwszy otwarty] [mapka]
18:30 Krokus Czerwionka-Leszczyny ul. Ks. Pojdy 104 (w salkach przy kościele) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Barbara Rybnik-Boguszowice ul.Lompy 18 - parafia [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Pod Prąd Jastrzębie Zdrój ul.Ks.J.Popiełuszki 1A (salka przy kościele) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Otwarta Katowice ul. Mikołowska 32 (salka przy parafii Piotra i Pawła) [Wszystkie otwarte] [mapka]
19:00 Potrzeba Tychy Elfów - salka przy kościele św.Rodziny [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
19:00 Suszec Suszec ul. Św. Jana 55 - przy parafi św.Stanisława (od kwietnia do października mityngi rozpoczynają się o godz.19:00) [Ostatni otwarty]

http://aa.org.pl/mityngi/

Dzisiaj juz nie ma ....ale jutro rano o 10- tej

10:00 Sokolska Katowice ul. Sokolska 12 - salka przy kościele [Pierwszy otwarty] [mapka]
10:00 Iskierka Kobieca Katowice Mikołowska 10 A 1 i 3 poniedziałek


Witam, proszę o wyjaśnienie, co oznacza, pierwszy, czy ostatni otwarty miting???
_________________
Wystarczy spojrzeć komuś w oczy i ujrzeć jego oblicze duszy
 
     
staaw 
Uzależniony od Dekadencji


Pomógł: 125 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 9024
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019 19:45   

LIBRA38 napisał/a:
[

Witam, proszę o wyjaśnienie, co oznacza, pierwszy, czy ostatni otwarty miting???

Witaj.
Mityng otwarty to taki na który może przyjść każdy, na zamknięty tylko alkoholicy.
Pierwszy, ostatni itp. oznacza numer tygodnia w miesiącu...
_________________
Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy.

Nie martw się, jeżeli nie rozumiesz tego posta, nie był do Ciebie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11