Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej
Autor Wiadomość
ShePastAway 
(konto nieaktywne)

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Mar 2021
Posty: 1
Wysłany: Pon 01 Mar, 2021 09:32   Hej

Hej,
Już kiedyś tu byłam, jako bardzo młoda osoba, była terapia i spotkania AA... chyba z 10 lat temu, witam się wiec ponownie... Od tamtego czasu zdążyłam skończyć studia, wyjść za mąż, doprowadzić moje życie do względnego ładu ale ten jeden element który znów zaczal mnie niszczyć pozostał, na szczęście nie zrujnowal mi jeszcze życia ale wszystko jest na dobrej drodze... Pamietam jeszcze wyjście. Jestem uzależniona od alkoholu i chorej miłości tak w skrócie.
A. lat 29 :roll:
Ostatnio zmieniony przez ShePastAway Pon 01 Mar, 2021 09:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jal 
Gaduła
Alkoholik dozgonny.



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 812
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: Pon 01 Mar, 2021 12:49   Re: Hej

ShePastAway napisał/a:
Hej,
Już kiedyś tu byłam, jako bardzo młoda osoba, była terapia i spotkania AA... chyba z 10 lat temu, witam się wiec ponownie... Od tamtego czasu zdążyłam skończyć studia, wyjść za mąż, doprowadzić moje życie do względnego ładu ale ten jeden element który znów zaczal mnie niszczyć pozostał, na szczęście nie zrujnowal mi jeszcze życia ale wszystko jest na dobrej drodze... Pamietam jeszcze wyjście. Jestem uzależniona od alkoholu i chorej miłości tak w skrócie.
A. lat 29 :roll:


Witaj ! skoro wiesz co Ci dolega to jakie masz plany ?
_________________
Mam bardzo silną wolę... robi ze mną co jej się tylko podoba.
Mój fotoblog
 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1492
Wysłany: Pon 01 Mar, 2021 13:32   

Witaj ponownie.
Rozgosc sie i pisz
 
     
Wiedźma 
Administrator


Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 04 Paź 2008
Posty: 9683
Wysłany: Pon 01 Mar, 2021 15:22   

No witaj :)
ShePastAway napisał/a:
Już kiedyś tu byłam,

Jaki miałaś wtedy nick?
Dobrze by było, żebyś posługiwała się swoim poprzednim kontem.
_________________
Anioły dlatego latają, że lekce sobie ważą...
Co Wiedźma robi po godzinach
 
     
ShePastAway 
(konto nieaktywne)

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Mar 2021
Posty: 1
Wysłany: Pon 01 Mar, 2021 15:29   

Próbowałam cały poranek przypomnieć sobie cokolwiek żeby zalogowac się na stare konto, niestety bez skutku... minęło trochę czasu...
 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1492
Wysłany: Wto 02 Mar, 2021 11:16   

Dzien dobry !

Mam nadzieje ze dzisiaj jestes trzezwa ?!

I bardzo wazna jest szczera rozmowa .....z mezem i bez klamstw .....moim zdaniem on powinien byc twoja grupa , twoim pomocnikiem twoim oparciem i twoim opiekunem ....
I on tez powinien nie pic alkoholu ....musi i powinien zrezygnowac z tego napoju ....

Dasz rade !

Bez klamstw i zaprzeczania ....jestes alkoholiczka ......i ja tez .....ale ogolnie fajne kobiety jestesmy .....
 
     
Linka 
Moderator


Pomogła: 47 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 2209
Wysłany: Wto 02 Mar, 2021 18:41   

Absolutnie się z Tobą Kiwi nie zgadzam.
Poza tym, ze mąż powinien wiedzieć , niczego nie musi.
A już na pewno nie powinien służyć za opiekuna, zastępować grupy.
Jeżeli już, to może zająć się swoją własną terapią : wspóluzależnienia.
Może tez, ale wcale nie musi rezygnować z alkoholu.
Trzeźwiejący alkoholik nie jest pępkiem świata.
_________________
Na moim niebie zawsze świeci słońce :)
 
     
Whiplash 
Admin Techniczny


Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 1340
Skąd: White Undercane
Wysłany: Wto 02 Mar, 2021 21:42   

Witaj ShePastAway. Przejrzałem użytkowników, którzy rejestrowali się w 2011 roku i nie znalazłem nikogo, kto mógłby mieć coś z Tobą wspólnego, jeśli chcesz w ogóle wrócić do poprzedniego nicku, potrzebowałbym jakiś punkt zaczepienia (coś w stylu tej jaskółki o której pisała Klara, ale ten trop też był fałszywy, bo mamy 2 userów z jaskółką w nicku, w tym jeden po angielsku, żaden to nie Ty, klatka i ptaszek też nie dały rezultatu :) ) . Pamiętasz cokolwiek? fragment nicka, email, może bliżej czas? Jeśli tak i chcesz wrócić do poprzedniego to daj znać przez PW. :)
:whip:



Linka :okok:

Pełna zgoda
a to:
Linka napisał/a:
Trzeźwiejący alkoholik nie jest pępkiem świata.

Najlepiej Jras4 wytłumaczy :wysmiewacz:
_________________
Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia.

Szczęście nie jest celem... Jest środkiem transportu.
 
     
ShePastAway 
(konto nieaktywne)

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Mar 2021
Posty: 1
Wysłany: Śro 03 Mar, 2021 07:52   

Znalazłam swój nick, po długich poszukiwaniach. Zwałam się Wonder. Nie będę ukrywać że cofnięcie się do tego co było 10 lat temu było dla mnie strasznie stresujące. Zmieniło się totalnie wszystko. Nie do końca byłam szczera, wiele było w tym wszystkim kłamstw. Może nie jest że mną obecnie dobrze ale od tamtej pory i tak wlozylam dużo pracy w samą siebie i jest o wiele lepiej. Wolałabym nie wracać do tego steku kłamstw, które było w tamtych postach. Wolę być od teraz szczera i nie wiązać się z tym co było. Nie wiem czy to dobry sposób ale nie chce już oszukiwać samej siebie. Chce zacząć od nowa.
 
     
Wiedźma 
Administrator


Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 04 Paź 2008
Posty: 9683
Wysłany: Śro 03 Mar, 2021 08:22   

Ej no! A w życiu odetniesz się od tego jaka byłaś dawniej? Wyczyścisz pamięć swoją i otoczenia?
Przecież Twoje stare konto to Twoja historia - tym ważniejsza, jeśli dokonałaś w sobie zmiany.
Myślisz, że ktoś tu będzie miał Ci za złe dawne sprawki? Przecie my tu nie aniołki i swoje też za uszami mamy :luzik:

Ja jestem za powrotem do poprzedniego konta, tym bardziej, że mamy w regulaminie zapis: 1 użytkownik=1 konto
Druga sprawa - teraz zarejestrowałaś się z użyciem adresu mailowego zawierającego imię i nazwisko,
co ze względu na RODO (smrodo :blee: ) jest u nas niestety niedozwolone.
Proponuję powrót do poprzedniego konta i nicku
(bo nowy jest faktycznie nie do wypowiedzenia i zapamiętania dla zapewne wielu z nas)
i podanie innego aktualnego adresu mail (alias?) Jeśli nie pamiętasz starego hasła - pomogę :)
_________________
Anioły dlatego latają, że lekce sobie ważą...
Co Wiedźma robi po godzinach
 
     
ShePastAway 
(konto nieaktywne)

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Mar 2021
Posty: 1
Wysłany: Śro 03 Mar, 2021 08:51   

Ok. Oficjalnie od tego postu wracam do starego konta. Hasło akurat pamiętałam :) Sory jedynie za zamieszanie, związane z nowym kontem i postami które założyłam :)
 
     
Wiedźma 
Administrator


Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 04 Paź 2008
Posty: 9683
Wysłany: Śro 03 Mar, 2021 10:41   

Super! :okok:
Napisz coś ze starego konta, wtedy ja zdezaktywuję nowe, bez usuwania go oczywiście.
_________________
Anioły dlatego latają, że lekce sobie ważą...
Co Wiedźma robi po godzinach
 
     
kiwi 
Trajkotka



Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 1492
Wysłany: Śro 03 Mar, 2021 11:13   

Dzien dobry Linko !

I znowu jestesmy innego zdania .....ale i tak Ciebie lubie .....

Jestem alkoholiczka i jestem pepkiem swojego malego swiata .

Jest pare mozliwosci ....ja tak to widze ....

1. malzenstwo ....kobieta alkoholiczka ....uczciwa rozmowa ....w domu zadnych kieliszkow i alkoholu ....odwiedzanie u rodzinki ....jak tam pija ....odpada ....i partner pomaga alkoholiczce i robi dla siebie terapie

2.kobieta alkoholiczka .....sama .....a nie chce byc sama ...to uczciwa rozmowa ......i warunki bycia razem sa trudne ....bo nowy partner musi sie do alkoholiczki dopasowac ....bez alkoholu byc ......pasuje mu to dobrze ....nie pasuje .....juz po paru spotkaniach ....nie sa razem ....
Ja tak mialam z Rolandem ....on sie pod tym wzgledem dopasowal do mnie .....

3. chyba najwygodnieszy system ......oboje alkoholicy ....dlugo juz nie pijacy .....i zaczynaja razem .....i oni wiedza duzo o chorobie alkoholowej ......i oczywiscie moze tego sie nie codziennie mowi .....ale ci partnerzy swoim zyciem i zachowaniem ....automatycznie postepuja trzezwo ......

Dopijam kawe i sie ubieram i jade na badanie z nosa korony ....tam tez ponad godzine to wszystko trwa ......
 
     
Wonder 
Małomówny
Uzależniona



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 81
Wysłany: Śro 03 Mar, 2021 12:45   

Nadpisze się tutaj już że starego ale aktualnego konta. Tak więc witam, Wonder z tej strony ;) Odezwę się jakoś zapewne niebawem jeśli ten lub ten drugi wątek założony przez ShePastAway zostanie zamknięty lub usunięty ;)
 
     
Wiedźma 
Administrator


Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 04 Paź 2008
Posty: 9683
Wysłany: Śro 03 Mar, 2021 13:42   

Wonder napisał/a:
jeśli ten lub ten drugi wątek założony przez ShePastAway zostanie zamknięty lub usunięty

Jak sobie będziesz życzyła.
Jeśli chcesz założyć nowy jako Wonder - możemy tamte dwa zamknąć, żeby ludzi nie mylily. Usuwać nie ma potrzeby.

Dezaktywuję Twoje nowe konto.
_________________
Anioły dlatego latają, że lekce sobie ważą...
Co Wiedźma robi po godzinach
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8