Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA "

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Anioł Pijaków
Autor Wiadomość
kiwi 
Trajkotka

Pomogła: 27 razy
Wysłany: Czw 06 Sty, 2022 15:25   

Bardzo sie ciesze Mala ze Twoje zyczeniami sie spelnily .

Ale z zyczeniami trzeba bardzo uwarzac. Roland zawsze mowil ze on do 67 nie bedzie pracowal, i i jego zyczenie sie spelnilo ....az straszne to .....bo w tamtym roku w lutym zachorowal na raka ....on juz pare miesiecy wczesniej mial tego raka , ale w lutym oficjalnie ze zdjeciem zostal zdjagnozowany .....i od lutego nie pracuje .
Ale teraz wolal by pracowac niz miec raka ....

Ja bardzo lubie obrazy malowane przez Marina Czajkowska ....te anioly sa kolorystycznie bardzo piekne i takie pozytywne.

Modlitwa o spełnienie życzeń Mikołaja Cudotwórcy

Św. Mikołaj, jak wiecie, za życia pomagał potrzebującym, po śmierci Świętego Dobroczyńcy, wierzący nadal modlą się w kościele, w domu, niestrudzenie wierzą w cud, w moc błagalnej modlitwy do niego. Chrześcijanie Kościoła prawosławnego często zwracają się o pomoc do ikony św. Mikołaja Cudotwórcy, proszą o spełnienie swoich pragnień.

Święty Mikołaj Cudotwórca, święty Pana! W swoim życiu nie odmawiałeś ludziom ich próśb, a teraz pomagasz wszystkim, którzy cierpią. Pobłogosław mnie, sługę Pana (imię), za szybkie spełnienie pragnienia mojego najgłębszego. Proś naszego Pana, aby zesłał Swoje miłosierdzie i łaskę. Niech nie zostawił mojej upragnionej prośby. W imię Naszego Pana. Amen

Aby silna modlitwa o spełnienie pragnienia w najbliższej przyszłości, aby pomóc spełnić cenne marzenie, konieczne jest wyłączenie negatywnych myśli, jasne sformułowanie prośby.

https://sportinsider.ru/pl/eastern-practices/molitvy-ispolnyayushchie-zhelaniya-ochen-horoshaya-molitva-chtoby-vse.html

Mała 
Trajkotka

Pomogła: 34 razy
Wysłany: Pon 10 Sty, 2022 07:59   

:buzki: <3 Wiem Kochana <3 Na marzenia trzeba uważać, o co się prosi ;) Ale ważne - że macie teraz więcej czasu dla siebie. Nie poddajecie się. Wiem, że jesteś zapracowana - ale zawsze znajdziesz czas - dla Was i zeby wskoczyć tutaj <3 Mi tego czasu zabrakło i wstyd się przyznać - że do Was wszystkich nie zaglądałam... <3 Ale po cichu - trzymam kciuki - za zdrowie Twoje i Rolanda <3 <3 <3 :* Mocno przytulam was obydwoje <3 <3 <3

kiwi 
Trajkotka

Pomogła: 27 razy
Wysłany: Nie 16 Sty, 2022 19:51   

MODLITWA DODAJĄCA ENERGII I CHĘCI DO ŻYCIA | Modlitwa w apatii, zwątpieniu, smutku

https://www.youtube.com/watch?v=LxW4rbN2iVg

MODLITWA DODAJĄCA ENERGII I CHĘCI DO ŻYCIA, czyli modlitwa w apatii, zwątpieniu i smutku to wspaniała modlitwa motywująca do zmiany swojego życia na lepsze. Idealna do codziennego odmawiania.

Mój Ojcze! Dziękuję Ci za wszystko, co mi dałeś, za dzisiejszy dzień i za całe moje życie. Dziękuję za to, że pozwoliłeś mi się narodzić i za to, że obdarzyłeś mnie łaską wiary. Panie, wiem, że codziennie mi błogosławisz, a mimo to zdarza mi się wpadać w stan odrętwienia, zwątpienia i smutku. Tak bardzo chcę z Tym skończyć.
Dziś przychodzę do Ciebie gotowa, by zerwać ze złymi przyzwyczajeniami, złymi myślami, niepotrzebnym lękiem. Dziś oddaję się cała Tobie i otwieram przed Tobą serce. Oddaję Ci wszystko to, czego powinnam pozbyć się z mojego życia - weź wszystko, co tak bardzo mi ciąży, co nie pozwala mi ruszyć z miejsca. Czuję ulgę wiedząc, że dla Ciebie wszystkie moje zmartwienia są tak łatwe do rozwiązania -wiem, że Ty najlepiej wiesz, co z nimi zrobić.
Boże, wiem, że Ty jesteś prawdziwym Dobrem, prawdziwą Miłością, prawdziwą Mądrością. Tylko Ty kochasz najmocniej i Tylko Ty wiesz wszystko. Tylko Tobie mogę się zawierzyć. Z Tobą będzie mi łatwiej. Ufam, że od tego momentu, mojego całkowitego zawierzenia się Tobie, moje życie zacznie wyglądać inaczej. Rozumiem, że sama muszę zrobić pierwszy krok do zmiany, że sama muszę zacząć działać, ale pamiętam, że Ty zawsze będziesz mnie wspierał, będziesz czuwał bym nie upadła. Wiem, że podniesiesz mnie z każdego upadku. Wierzę, że nie dajesz mi cięższego krzyża niż mogłabym unieść.
Pismo Święte mówi: ,,Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę" (Rdz 1,27)
Jeśli stworzyłeś mnie na swoje podobieństwo, to znaczy, że jestem w stanie poradzić sobie ze wszystkim, pokonać wszelkie zło i odnaleźć siłę we własnej słabości. Zamierzam z podniesioną głową kroczyć przez życie, nie bać się tego co nieistotne i przylgnąć do Ciebie całym sercem. Proszę Panie, umacniaj mnie w tym postanowieniu. Tak bardzo na Tobie polegam. Amen

Odpowiedz do tematu